~Activate your feminine power~

s Ilonou Čepelákovou a Annou Flowsome v pátek 24. listopadu od 16:00 - 19:00 hodin. with Ilona Čepeláková and Anna Flowsome on Friday, 24th of November from 4:00 - 7:00 pm.

Vydej se s námi na cestu aktivace sve zenske sily! Provedeme te sérií rituálů a praktik, které ti pomohou se spojit s tvým tělem, esencí a pravdou tvého srdce.

Zažiješ kakaovou ceremonii, somatickou pohybovou cestu, aktivaci hlasu s mantrami a kruh společného sdileni. Naučíš se také, jak uvolnit své emoce, stres a napětí, aby jsi se mohla cítit sebevědomější, vyrovnanější a silnější a nebála se plne a autenticky vyjádřit.Přijď aktivovat tu divokou, smyslnou a božskou esenci Shakti, kterou jsi!

S láskou,

Ilona & Anna

Co workshop zahrnuje?

Součástí je také:

Workshopem tě provedou: 

- Anna Flowsome: Více info ZDE

- Ilona Čepeláková: O Iloně ZDE

Minimum účastníků, aby se workshop konal je 8 osob. Tento workshop je pro ženy. Workshop bude vedený v českém jazyce a anglické části budou překládány na místě do češtiny.

Rezervovat se můžeš zde: ZDE

Powered by Froala Editor

Kundalini Aktivace

Aktivuj svou Kundalini energii, která ti umožní propojit se s tvou esencí, uvolnit emoční bloky, aktivovat tvůj spirituální potenciál a navýšit tvé vědomí!

Více

Meditace: SO HUM

Zvu Vás na letní meditaci spojenou se soundhealingovou meditaci.

Více

KAP: Kundalini Activation Process

Aktivace nám pomáhá uvědomit si sebe sama a postupně se osvobodit od škodlivých návyků, myšlenek, vazeb, vzorců a břemen, které nám již neslouží.

Více