Terapeuti

V soukromí naší terapeutické místnosti si můžete při plápolající svíčce vychutnat šálek kakaa a nechat opečovat svou mysl i tělo.

Spolupracujeme s mnoha nadanými terapeuty s širokým spektrem zaměření a zkušeností ve svém oboru. V naší Therapy room se tak můžete nechat vyživit harmonizační masáží, fyzioterapií, či si nechat poradit v oblasti homeopatie.

Níže najdete informace ke všem terapeutům, jejich medailonek a zkušenosti. Pod profilem každého z nich najdete také kontaktní údaje pro vaši rezervaci.

Dominika B. Vodňanský

White Sage Therapy jsem vytvořila jako místo naplněné harmonií, kvalitními lektory jógy, tance, ceremoniemi a přednáškami nejrůznějších témat osobního rozvoje. Sama vás budu každý měsíc provázet kakaovými ceremoniemi, kterými vdechneme kouzlo magického okamžiku propojení přírodní medicíny do našich příběhů každého dne.

Powered by Froala Editor

Více informací

MUDR. Veronika Honzíkova

Terapie “Synthesis”

- holistický medicínský přístup propojující znalosti z medicíny západní a čínské 

- kombinace masáží, akupunktury, psychoterapie a psychosomatiky 

Vystudovala jsem 1. lékařskou fakultu UK v Praze, atestaci jsem získala v roce 2019 v oboru všeobecný praktický lékař. Několik let jsem fungovala jako praktik pro dospělé a jako lékařka sloužící na interním oddělení v nemocnici, obojí v Berouně. Během praxe jsem postupně zjišťovala, že mám touhu jít s pacienty více do hloubky, zjišťovat “proč” jsou vlastně nemocní a tím společně nacházet efektivní řešení jejich obtíží, jiné, než utlumení symptomů pomocí léků. 

K celostnímu pochopení lidského těla mi velmi pomohly 4 roky studia na škole Tradiční čínské medicíny. Následně jsem ještě prošla intenzivním ročním seberozvojovým, psychoterapeutickým a psychosomatickým výcvikem zaměřeným na léčbu traumat- TraumaTreatment. V tomto výcviku v současné době pokračuji druhým rokem. Při terapii s klienty postupuji velmi individuálně a citlivě, ale platí u mne, že nerada chodím dlouho kolem horké kaše a vedu klienta ke spolupráci a snaze něco změnit. Na tento přístup není v běžném západním zdravotnickém provozu bohužel čas a ani podmínky, proto jsem se uchýlila k soukromé praxi.

Nejčastěji se věnuji ženským obtížím jako jsou poruchy menstruace, plodnosti , nejrůznější gynekologické infekty apod. Vidět kolem sebe sebevědomé, zdravé, plodné a uspokojené ženy je mým lékařským cílem, posláním a zdrojem energie. Věnuji se často také řešení tinnitu . Objednat se ale může každý, kdo se chce na své zdraví podívat celostně, dále ti, kterým už západní medicína nemá co dalsiho nabidnout a nebo i ti, kteří se jen chtějí něco dozvědět o zdravém životním stylu. 

,, Věřím, že syntéza naslouchání, dobře cíleného rozhovoru, empatie a doteku dělá zázraky. Věřím, že každé tělo má sílu se uzdravit, pokud mu dopřejeme vhodné podmínky a prostředí. Nejdříve je ale potřeba se zastavit, zpomalit, vrátit se k sobě dovnitř a zjistit, kde jsou naše touhy a zdroje. Kdo vlastně jsme, když vystoupíme z každodenních rolí. Na této cestě k sebepoznání vaše tělo ráda podpořím akupunkturou a bylinkami, aby změny ustálo. Těším se.“

Powered by Froala Editor

Více informací

Klára Zurynková

Mindset & Health Coach

Pomáhám klientům najít cestu ke svému tělu, umět mu naslouchat a co nejlépe se o něj starat. K tomu je potřeba nastavit nově mysl tak, aby když něco dlouhodobě nefunguje, mohlo dojít ke změně. Jak změnou projít, jak si vytvořit nové návyky tam, kde klient skutečně chce a potřebuje? Jak najít znovu svou jedinečnost? Odpovědi máme každý z nás v sobě, jen je někdy těžké, abychom na ně přišli sami.

Důležitou součástí života je umění relaxace a regenerace. Můžete se u mne objednat i na Intuitivní terapeutickou masáž, kde vám pomocí technik, které jsem se naučila na školách, kurzech i v praxi, provedu masáží a zaměřím se na to, co si vaše tělo v daný moment žádá. Skvělými pomocníky, kteří nás spolu více propojí a vás přivedou do hluboké relaxace a prožitku, je hudba, Koshi zvonečky a tibetská mísa. Masíruji jak dospělé, tak učím maminky masírovat své děti v rituálu doteku.

Moc mě těší, že mohu být vaší podporou ke zdravějšímu, kvalitnějšímu a radostnějšímu životu!

Powered by Froala Editor

Více informací

Martina Pohánková

Omlazující BEAUTY techniky

Aktuálně si u mně můžete vybrat ze 2 typů ošetření, které se zaměřuje na omlazení pleti a odstranění celulitidy z problematických partií. 

OMLAZUJÍCÍ OŠETŘENÍ PLETI - kombinace 2 velmi účinných technik za použití fasciálních baněk a guashy. V průběhu ošetření dochází k uvolnění a odbourání nahromaděných toxinů a tukových buněk. Tímto ošetřením čistíme, ozdravujeme ale i regenerujeme pokožku. Výsledkem je redukce vrásek a akné, zdraví a svěží vzhled. Výsledek ošetření je viditelný okamžitě.

ODSTRANĚNÍ CELULITIDY, ZPEVNĚNÍ A ZEŠTÍHLENÍ PROBLEMATICKÝCH PARTIÍ - u tohoto ošetření opět pracuji s baňkami a podtlakem, který vytváří. Výsledkem provedené masáže je odbourání tukových buněk a uvolnění fascií, co má za následek vyhlazující a tonizující účinek na pokožku. Stimulováním buněk podtlakem se přirozeně zvýší produkce kolagenu a elastinu, zároveň se zlepší krevní a lymfatický oběh. 

O mě:

Vždy mi velmi záleželo na tom, co používám na svou pleť a co se prostřednictvím pokožky vstřebává do těla. Navzdory obrovské nabídce různých kosmetických produktů, jsem nemohla najít něco, co by vyhovovalo mojim tehdejším potřebám.  A tak jsem před několika lety vytvořila vlastní kosmetickou značku s produkty, na které jsem patřičně hrdá. Pomáhají mnohým ženám i mužům udržet jejich pleť ve výborné kondici. Kvalitní kosmetika je velmi důležitá, ale tím to nekončí a vlastně to nestačí. Proto jsem se začala zajímat o vitalitu a zdraví obličejových svalů, kterým se až do nedávna věnovalo velmi málo pozornosti. Kromě pravidelného posilování obličejových svalů je důležitá i jejich masáž. Já jsem si zamilovala práci s baňkami, které mají ohromující efekt. Díky vytvořenému podtlaku se do pokožky nahrne nová okysličená krev plná živin a proces regenerace a revitalizace je okamžitě odstartován. Kromě fasciálních baněk ráda používám dnes už celkem známou guashu, která krásně doplňuje ošetření baňkami. 

Powered by Froala Editor

Více informací

Vendula Prokorátorová

Jmenuji se Vendula Prokorátová a propojuji Vás zpět do svého nitra a uvádím vaše tělo, mysl a duši do rovnováhy. Mohu být váš průvodce na vaší cestě k sobě samé, ke svému srdci.

Dlouhodobě se věnuji krizové intervenci, józe, osobním rozvojem, síle myšlenky a sebelásce. 

Při své práci s klienty využívám nejen svých osobních zkušeností a několikaleté praxe v oboru krizové intervence na různých pozicích, ale také akreditovaného vzdělání v podobě odborných kurzů, seminářů a výcviků. 

Jak terapie se mnou probíhá: 

V první části zapojíme mysl a necháme všechny slova vyjít ven. To, co nás tíží. 

Následně připojíme tělo, položím vás na zem a skrze léčivý dotek – Shiatsu nastartuje samo uzdravovací proces v našem těle a při tom vás provedu meditací. Někdy použiji vizualizaci, jindy práci s nevědomím či jiné techniky, které zrovna budou potřeba a tím dostaneme naše tělo, mysl i duši do harmonie. 

A na konec po skončení terapie vám pošlu email s doporučením: odkazy, knihy, techniky na doma. To, co můžete udělat sami pro sebe, aby vám bylo lépe. Jelikož nejdůležitější je to, co děláte těch zbývajících x hodin, když nejste na terapii. Jdete proti sobě, nebo děláte to, co vás baví? Upřednostníte sebe nebo ostatní na úkor sebe?  Jak se cítíte? Co děláte ve volné chvíli? Prosvětlím váš svět tím, že se stanete více sami sebou. 

Těším se na vás, Vendula


Powered by Froala Editor

Více informací

Anna Čechocká

S láskou tě zvu do světa péče o pleť, kde se každý dotyk stává rituálem.

Na své cestě jsem objevila magii přírodní kosmetiky Inlight. Každý produkt je nejen balzámem, ale předává příběh přírody, který prohloubí lásku k tvé pleti. 

Při kosmetickém pečujícím rituálu s Inlight se nezaměříme pouze na vnější krásu, ale i na vnitřní rovnováhu. Zvu tě na cestu, kde se spojují tradice s moderními trendy, a kde každý moment péče je svátostí pro tvou pleť.

Přijď se mnou objevovat sílu přírodních ingrediencí a nech se unést vůní a doteky, které oživí a vyživí tvou pleť i duši.


Powered by Froala Editor

Více informací

Tereza Allia

Už jako malá holka jsem vnímala energie a duše živých i zemřelých. Tenkrát jsem svůj dar ještě neuměla pojmenovat, bylo pro mě složité s ním pracovat, a tak jsem si ho na dlouhé roky zavřela. 

Znovu se mi otevřel až po narození druhého syna. Začala jsem pracovat s aromaterapií a českými bylinkami. Od zakladatele australských esencí Iana Whita jsem se učila naciťovat se na energii rostlin i lidí a také se nořit do hlubokých léčivých meditací. Jezdila jsem na šamanské učení s Alicií Hamm – indiánkou z kmene Hopi. Mé vnímání se postupně rozšiřovalo. 

Mám dar vidění energetického těla, vnímání duše a její čisté podstaty a také dar jasnoslyšení. Díky tomu mohu svým klientům pomáhat vydat se na cestu jejich duše, zprostředkovávat odpovědi na otázky a také zpracovat bloky na energetickém i fyzickém těle, kdy se dostáváme k samotnému jádru potíží.

Mým hlavním posláním je léčení buněčné paměti těla, kde leží veškeré vzpomínky napříč naším působením na Zemi i mimo ni. Tyto vzpomínky pak mohou způsobovat zdravotní i psychickou zátěž. 

Cílem setkávání je život v souladu se svou duší, ve zdraví, hojnosti a lásce sami k sobě. V případě potřeby doporučím vhodné esenciální oleje, čaje a tinktury z českých bylin a krystaly, které jsou momentálně silnými pomocníky na cestě transformací.

Nabízím individuální terapii, pořádám skupinové akce i víkendové pobyty. 

Děkuji za všechny, kteří se v současné době probouzí a hledají svoji cestu.

Powered by Froala Editor

Více informací

MUDr. Petra Suchá

Reflexní terapie chodidel,lymfatického systému ,duše-psychosomatika. Celostní poradenství v oblasti zdravého životního stylu. Detoxikace pomocí zeleninových štáv. Access Bars Consciousness.

Jsem lékařka stomatolog a i přes tuto praktickou disciplínu je mojí celoživotní vášní alternatinvní- celostní medicína a její metody.”Bio” mě zajímalo mnohem dříve než se stalo populární. V minulosti jsem se zabývala studiem detoxikace např. v rámci kurzu zdravého životního stylu. Zajíma mě a praktikovala jsem detoxikaci pomocí zeleninových štáv také v Thajsku v rámciprocedur očistných lázní.Absolvovala jsem mnoho jiných kurzů v oblasti péči o tělo a duši např.aromaterapie,aromamasáže,reiki,Bachova terapie . V poslední době mne oslovila terapie reflexní ,která využívá energetického obrazu těla na chodidlech ale i rukách a obličeji. Aktivace příslušných plošek a bodů vede k obnově přirozeného toku energie v těle a zlepšení jeho regenerační schopnosti.

Tato metoda vám může pomoci u pocitu těžkých nohou, otoků, časté nemocnosti, u zpomaleného metabolismu,hormonálních výkyvů. Také různé kožní projevy a celulitida mohou být důsledkem přetíženého a nedostatečně fungujícího lymfatického systému.Speciální technikou reflexní terapie je ošetření lymfatického systému, které jemným a bezpečným způsobem podporuje normální proudění lymfy a má positivní dopady na celý lymfatický systém.Jedná se o jemnou tlakovou masáž plosek a nártů ,kterou ovlivňujeme jak orgány tak páteř svaly klouby. Protože tělo pracuje jako celek a jedná se o metodu informačně energetickou ovlivňujeme jak systém lymfatický tak imunitní, nervový ,hormonální . U reflexní terapie duše se zaměřujeme na psychosomatiku ,kde se po určité době nerovnováhy a napětí v těle a hlavě mohou objevit projevy i na těle. K uvolnění napětí ,emocionálních bloků a zažitých vzorců chování nám může pomoci metoda Access Bars Consciosness která reflexní terapii skvěle doplňuje.Pomocí aktivace bodů na hlavě může pomoci přes práci s vědomím navrátit rovnováhu v mysli ,těle a duši.

Powered by Froala Editor

Více informací

Kristýna Farkašová

Kristýna tvoří pod značkou Awen a je osobnostní koučka a business mentorka, která má za sebou úspěšné cesty z těžkých životních situací a při tom úspěšnou kariéru ve vědě, reklamě i startupové sféře. Kristýna věří, že všichni máme potenciál mít štěstí jako výchozí bod svého žití. Nejprve si ale musíme uvědomit kdo jsme a co chceme. 

Více o Kristýně na www.awen.cz 

Powered by Froala Editor

Více informací

Lucie Vonchitzki

Holistická mentorka, zakladatelka institutu rovnováhy  pro ženy Svět.nice, ceremonialistka, podnikatelka

,,Svým klientům pomáhám vnést do života jasnost.“

 Během 15 leté praxe v ČR a poslendí 3 roky v zahraničí jsem prošla terapeutickými výcviky, šamanskými cestami i duchovními školami, ve kterém Vám už žádný certifikát nedají. :) 

Od svých 20 let jsem působila jako moderátorka a reportérka a hledala způsoby jak se dají spojit dva zdánlivě nespojitelné světy. Během toho jsem  již s klienty pracovala na poli energetického marketingu a v oblastech vědomého podnikání. 

Po porodu mé dcery Beatrice jsem založila Institut životní rovnováhy pro ženy, kde objevily svoji vnitřní sílu a více se napojily na ženství či rozjely své podnikání přes 3500 žen. A to skrze online programy, workshopy, individuální hlubinné terapie , přechodové rituály i celoživotní vzdělávání.

Jsem autorka programů energetické výživy pro ženy Zazdrojuj se, letních táborů pro ženy i nových, ženských archetypů. 

Klienti mě nejčastěji oslovují s těmito tématy:

Mentální uvolnění, obnovení životní energie, snížení stresu, změna kariéry, změna důležitých životních rolích, nalezení autentického já, návrat ke svému ženství, poslání, vědomé početí či duševní hygiena. 

Během individuálních sezení vedu mé klienty do hluboké relaxace, ( v alfa a thetha vlnách) kde postupně rozmotáváme klubko pocitů, emocí a přesvědčení, která klientovi brání v tom žít spokojený a naplněný život. Skrze jedinečnou symboliku podvědomí každého klienta mi přichází individuální meditace a techniky, jak se může klient napojit na jazyk své duše. 

Během sezení se postupně kombinují techniky  (mentoring, meditace NLP, duchovní konstelace, indukce, přerámcování a přepis traumatických zkušeností, energetického léčení či energetický marketing) podle toho, co si klient přeje a na co je připraven. Krystalizují se tak další kroky, které vedou k vyšší úrovni vědomí. 

Často pracuji i s posvátnou geometrií, kterou má v sobě otištěné každé trauma, naše emoce i naše buňky. Skrze krystalickou energii, která je jednou ze zdrojových energií a pracovalo se s ní hodně v období Ježíše Nazaretského, uvádím do harmonie geometrie v buňkách, což vede k posílení a urychlení ozdravujícího procesu těla i duše.

Powered by Froala Editor

Více informací

Martina Tea Norman

Terapeutka a mentorka

Pomáhám lidem propojovat jejich materiální a duchovní svět, tak aby se cítili šťastní. Ráda propojuji i zdánlivě nesouvisející. …

Ve chvíli, kdy se dostanete do situace, kdy nevíte jak dál, můžete se ocitnout na dně a začnete hledat cesty… V tu chvíli je důležité vrátit se sám k sobě. Odpustit si a začít věci dělat jinak. To, jak se cítíme, se ve velké míře odráží i navenek a ovlivňuje celý náš život…

Víte, co mě naplňuje? Když se lidem vrátí jiskra a pocit štěstí do očí.

Se mnou můžete vyzkoušet osobní terapie nebo kurzy s regresí do minulosti, vyčistění bloků a traumat, meditace na očistu DNA.

Při terapiích a kurzech používám metody NLP, EFT, Afirmace a rituály včetně procesu Cesty, meditace, reiki a dechová cvičení.

Budete-li naladěni na vibraci, kterou obsahuje jádro vašich buněk, budete vzkvétat ve všech úrovních existence, včetně té fyzické.

Powered by Froala Editor

Více informací

Mgr. Lucie Pekařová

Health Coach

Zabývám se tím, kde nám v našich životech uniká energie, jaké jsou naše zdroje a jak svoji vlastní životní energii můžeme posílit. Pokud máme dostatek životní energie, všechno zvládáme mnohem lépe, naše zdraví funguje mnohem lépe, buňky se regenerují, máme dostatek síly realizovat své záměry a zažíváme pocity radosti.

Svoji praxi s klienty jsem začala v oblasti výživové poradenství. Trvalo mi spoustu let, než jsem se prokousala všemi výživovými směry a kvantem informací, které se na nás ze všech stran hrnou. Dnes už můžu říct, že jsem našla svoji cestu zlatého středu a tu předávám dál. Naučím vás, jak vyživit své tělo, jaké potraviny jsou pro nás prospěšné, kde nakupovat, popř. jaké potravinové doplňky zvolit.

Důležitá část mojí životní cesty byl syndrom vyhoření a životní restart. Tato zkušenost mě vedla ke studiu a zájmu o další souvislostí, které mají přímý vliv na naše zdraví a well-being. Jedná se kvalitu prostředí v jakém pracujeme, cirkadiánní rytmy, světlo, sociom a v neposlední řadě práci s vlastní myslí.

Powered by Froala Editor

Více informací

Eva Karlasová

Metoda Access bars - lehká hlava

Letitá práce na sobě mě postupně přivedla k postupnému rozvíjení činností, které mi dávají hlubší smysl a v nichž se cítím přirozeně dobře. Ze všeho nejraději se s velkou jemností a pokorou dotýkám vašich těl. Pomocí certifikované metody Access bars je vedu k tomu, aby si postupně rozpomněla na radost a lehkost, kterou sem přišla prožít.

Hloubkově relaxační technika Access Bars®, se zaměřuje na uvolnění mentálních bloků a zlepšení celkového stavu těla a mysli. Při jejím provádění se jemně dotýkám 32 bodů na vaší hlavě, což umožňuje odblokovat elektromagnetickou energii a uvolnit napětí v těle. Vaším jediným úkolem je si pohodlně lehnout, zavřít oči a dovolit si tolik potřebnou relaxaci doprovázenou respektujícím a pečujícím dotekem.

Co vás čeká dál? Obvykle se můžete těšit na opravdu hlubokou relaxaci, je však třeba připravit se i na to, že každé tělo reaguje na ošetření jinak. Někdo po chvilce usne, jinému se v hlavě promítají barevné obrazce a vnímá horké či studené proudy po celém těle. Další cestuje mezi tajemnými světy a najdou se i tací, kteří necítí vůbec nic. Tzv. správný průběh zkrátka neexistuje – každé tělo a každý energetický systém je totiž naprosto individuální. I proto nováčkům doporučuji zbavit se před ulehnutím na lehátko všech očekávání a maximálně se uvolnit. Po „probuzení“ s velkou pravděpodobností ucítíte, jaké to je chodit po světě s mnohem lehčí a optimističtější hlavou.

Powered by Froala Editor

Více informací

Jana Šujanská

IFS (Internal Family Systems/ Systémy Vnitřní rodiny) a EFT (Emotional Freedom Technique/ Technika emoční svobody)

Určitě jste zažili situaci, kdy jedna část vaší osobnosti chce nebo cítí něco a druhá část chce nebo cítí něco zcela protichůdného. Například jedna část je motivovaná jít cvičit brzy ráno, zatímco druhá je unavená a nemůže se ráno probudit, cítí se demotivovaná a slabá.

Nebo například jedna část má velké sny a vize, zatímco druhá je vnitřním kritikem, který neustále vede monolog o tom, že nejste dost dobří. S tímto vám může pomoci IFS (Internal Family Systems/ Systémy Vnitřní rodiny), lépe porozumět vašim vnitřním hlasům, myšlenkám či emocím.

IFS (Internal Family Systems/ Systémy Vnitřní rodiny): je metoda, ve které pracujeme s jednotlivými částmi, které mají své myšlenky, pocity, tělesné pocity, názory a také vztahy s ostatními částmi v našem vnitřním systému. Mnohotvárnost naší osobnosti je normální, avšak traumatičtí zážitky často způsobují, že tyto části mají extrémní reakce a chování. Tyto části jsou v důsledku traumatu nuceny hrát role, které se jim nelíbí, ale zároveň nesou moudrost a mají dobrý úmysl. Při vzniku traumatu (často v dětství) však tyto části neměly přehled nebo kapacitu porozumět a zpracovat problém. Tyto části poznáváme skrze podstatu, která není částí, ale je moudrým a soucitným vůdcem schopným uzdravit systém. Během sezení časti je poznáváme, vedeme s nimi dialog, snažíme se je porozumět a spřátelit se s nimi. Sílu a přijetí nacházíme uvnitř nás samých. Je to skvělý přístup v dnešní společnosti, kde jsme často přesvědčováni, že musíme být řízeni zvenčí a najít své štěstí ve vnějším světě.

EFT (Emotional Freedom Technique/ Technika emoční svobody): Je metóda, která je také známá jako poklepávání, je technika spojující moderní psychologii a akupunkturu. Jedná se o jednoduchou metodu snižování intenzity stresujících vzpomínek a náročných situací. Stimulace akupunkturních bodů snižuje aktivitu limbického systému v našem mozku a pomáhá nám regulovat náročné emoce. Vysílá se uklidňující signál do amygdaly, čímž se do těla neuvolňuje kortizol. Porozumějte svým emocím, myšlenkám a traumám, pracujte na změně svých přesvědčení, zjistěte, jak si uklidnit svůj nervový systém a naučit se samoregulovat. Jedná se o účinný nástroj, který se naučíte a můžete ho používat celý život, když jste ve stresu nebo jako formu sebaterapie. Naučte se používat techniku EFT a regulovat svůj nervový systém na pochodu. Například během hádky, veřejného vystoupení, kdy máte náročný den nebo když cítíte intenzivní emoce. Učím také extra tipy, jak nenápadně použít EFT. Ano, nebudete si třepat na temeno hlavy při veřejném projevu nebo uprostřed hádky se svým partnerem.

• Individuální i skupinová setkání na vybraná témata.


Powered by Froala Editor

Více informací

Jana Štumpová Konicarová

Homeopatie

Je registrovaná homeopatka a členka Homeopatické společnosti, své kvalifikace získala na Homeopatické Akademii v Praze a Homeopatické Fakultě s klinikou v Brně, úspěšně dokončila postgraduální studium na Allen College of Homeopathy, UK a je absolventkou mezinárodního klinického výcviku Allen College v Indické Kalkatě. Homeopatickou praxi a svou homeopatickou poradnu provozuje v Praze od roku 2010.

Homeopatie je šetrná a účinná celostní léčebná forma založená na používání přírodních látek ve vysoce ředěné formě. Homeopatický přístup k léčení je vysoce individualizovaný, respektuje, že každý živý organismus je unikátní, a léčba je vybrána na základě zkoumání pacienta a projevů nemoci v jeho holistické podobě. Při výběru homeopatik klademe důraz na všechny úrovně bytí (fyzické projevy, mentální a emoční) a léčíme pacienta jako celek. Na nemoc se homeopatie dívá jako narušení životní síly, která při vyvedení z rovnováhy produkuje symptomy. Za pomoci přírodních látek tak stimulujeme organismus a jeho léčebné síly k návratu do harmonie a do lepší úrovně celkového zdraví.


Powered by Froala Editor

Více informací

Matěj Richter

 

Matěj Richter si své výjimečné dary otevíral na cestách po světě. Inspiruje se západní neurovědou a východní moudrostí. Techniky a metody, které předává se nejvíce osvědčily v jeho praxi Mentální disciplíny, které je spoluautor a několik let ji vyučoval. Propojuje svět spirituality a života na Zemi. Vždy individuálně volí metodu a komunikaci tak, aby došlo k pochopení a AHA momentům, které vedou k průlomu a řešení dané situace.

Powered by Froala Editor

Více informací

Filip Marek

Náprava pohybového aparátu

Celý můj život se točí kolem sportu, výživy, pohybu, zdokonalování aspektů osobního života a hlavně pomoci druhým. Začlo to už v den kdy jsem se narodil s vrozenou vadou pravé nohy (Pes equinovarus) díky tomu jsem odkázaný se pravidelně a správně hýbat a cvičit. Po studiu na vysoké škole v oboru tělesná výchova a sport jsem víc pochopil fungování lidského těla a začal pracovat jako fittness trenér. S tím ruku v ruce přišlo rozšiřování mojich znalostí ohledně rehabilitací, masáží a nápravy pohybového aparátu. 

Techniky které používám jsou NKT - Neuro kinetic therapy, Chiopraxe, Dornova metoda, Graston terapie, baňkování, Reiki, Deep tissue masáž.Powered by Froala Editor

Více informací