~AKUYOGA - zimní edice~

se Silvi Ravas a MUDr. Veronikou Honzíkovou v pátek 8. prosince od 18:00 - 20:00 hodin v Moon roomu

 AKUYOGA je unikátní spojení akupresury a jógy v jednom prostoru, čase, energii ...v jednotě. V praxi to funguje tak, že během lekce jógy , kdy relaxujete v nějaké pozici, vám zážitek umocníme a prohloubíme akupresurou na různých drahách těla. Zaměřujeme se vždy především na dráhy k orgánu, který je v daném ročním období nejvíce aktuální. Takže momentálne v období zimy se zaměříme na orgán - ledviny.

Příjemným prvkem lekce je také masáž hlavy v závěrečné savásáně, při které budeme působit akupresurně na další specifické body.

Lekce proběhne pod infračerveným světlem, díky kterému zahřejeme tělo do hloubky a přineseme mu mnoha benefitů jako posílení imunity, detox pro tělo i mysl, také působí proti stárnutí a mnoho dalšího..

Přijďte se zrelaxovat a užít si lekci jógy s přesahem, a to nejen, že při samotném cvičení krásně protáhnete fascie celé tělo, ale také uvolníte jednotlivé energetické dráhy v těle, které pomocí akupresury pomůžeme umocnit a posílit. 


Lekcí Vás provedou: 

Silvi Ravas - jóga - více o Silvi -  ZDE

MUDr. Veronika Honzíková - západná a čínská medicína - více o Veronice - ZDE

REZERVACE: skrze rezervační formulář - TUDY

Powered by Froala Editor

Kundalini Aktivace

Aktivuj svou Kundalini energii, která ti umožní propojit se s tvou esencí, uvolnit emoční bloky, aktivovat tvůj spirituální potenciál a navýšit tvé vědomí!

Více

Meditace: SO HUM

Zvu Vás na letní meditaci spojenou se soundhealingovou meditaci.

Více

KAP: Kundalini Activation Process

Aktivace nám pomáhá uvědomit si sebe sama a postupně se osvobodit od škodlivých návyků, myšlenek, vazeb, vzorců a břemen, které nám již neslouží.

Více