~BabYoga~

BabYoga s Lenkou Gajdošítkovou Každé pondělí a úterý - termíny a rezervace viz níže

Už jste někdy slyšeli o baby józe? Má mnoho podob, od cvičení maminek po porodu za přítomnosti dětí nebo nich jako závaží i těch, kdy si na své přijde i miminko. My jsme pro naše studio zvolili našemu srdci nejbližší koncept BabYogy, který vznikl s odkazem na jógovou filozofii, znalosti lektorek vývojové psychomotoriky miminek, ale i fungování lidského těla z komplexního pohledu se zaměřením na fázi po porodu. 

Když se zeptáte její zakladatelky, Lenky Gajdoštíkové, odpoví vám, že ji sama vnímá jako kotvu i kompas na cestě mateřstvím. Cestě sama k sobě, laskavosti, sebrání se, ale i plné pozornosti.

BabYoga vychází z Ájurvédského principu péče o miminko, kdy navazuje na indické masáže miminek a ze západního pohledu na podstatu psychomotorického vývoje miminka a s ním spojený handling nebo manipulaci s miminkem a podporu vývojových vzorců skrze rozvíjení jemné i hrubé motoriky. BabYoga se inspiruje v různých přístupech od Montessori, Waldorf ale i ergoterapie. Zkrátka je osvědčeným mixem toho nejlepšího z východní i západní moudrosti. Je vedena formou uzavřených semestrálních kurzů - jaro či podzim. Cvičí se v uzavřené skupince v maximálním počtu 9 maminek.  

KURZY BABYOGY 
V našem studiu nabízíme pro jaro (od února 2023) BabYogu pro nejmenší miminka a jejich maminky s lektorkou Lenkou Gajdoštíkovou. Více o kurzech můžete prozkoumat zde

PONDĚLKY od 6. února do 12. června 2023
 „Už se pivotuji, už se plazím“ (narození 07 - 09/2022) -  více informací a rezervace
ÚTERKY od 7. února do 13. června 2023
„Jsem čerstvě na světě“ (narození 11/2022 - 01/2023) - více informací a rezervace
 „Už pasu koníky“ (narození 09 - 11/2022) -  více informací a rezervace


UKÁZKOVÉ LEKCE BABYOGY 
Úterý, 24. ledna 2023

Před kurzy nabízíme možnost si koncept BabYogy nezávazně ozkoušet zároveň poznat naše prostory i energii lektorky. Více o ukázkových lekce se můžete dočíst zde.

Ukázková lekce BabYogy „Jsem čerstvě na světě“ (narození 11/2022 - 01/2023) - více informací a rezervace
Ukázková lekce BabYogy „Už pasu koníky“ (narození 09 - 11/2022) -  více informací a rezervace
Ukázková lekce BabYogy „Už se pivotuji, už se plazím“ (narození 07 - 09/2022) -  více informací a rezervace

Powered by Froala Editor

Kundalini Aktivace

Aktivuj svou Kundalini energii, která ti umožní propojit se s tvou esencí, uvolnit emoční bloky, aktivovat tvůj spirituální potenciál a navýšit tvé vědomí!

Více

Meditace: SO HUM

Zvu Vás na letní meditaci spojenou se soundhealingovou meditaci.

Více

KAP: Kundalini Activation Process

Aktivace nám pomáhá uvědomit si sebe sama a postupně se osvobodit od škodlivých návyků, myšlenek, vazeb, vzorců a břemen, které nám již neslouží.

Více