~Blue Lotus Ceremony~

s Irenou Banda v sobotu 30. září od 17:00 - 20:00 hodin.

s láskou Tě zvu na Ceremonii Modrého Lotusu  - Posvátný Egyptský Rituál s hlubokou multidimenzionální meditací a léčení krystalickým zvukem.

Prožiješ medicínu vysoce-vibrační rostliny Modrého Lotusu v podání čaje a tinktury. Tato posvátná květina aktivuje Tvé vyšší vědomí, otevře Tvé srdce a probudí Tvou posvátnou ženskou energii. 

Pocítíš hluboké uvolnění, zklidnění a spočinutí. Všechny Tvé smysly budou probuzeny a Ty se propojíš více se svým tělem a Vyšším JÁ. Prožiješ slastné blaho a ztělesnění božské jednoty uvnitř Tebe.

Zvu Tebe Ženo, i Tebe Muži.

CEREMONIE:

- Hluboká multidimenzionální meditace

- Posvátný Egyptský Rituál s Modrým Lotusem

- Léčení Krystalickým Zvukem

- Integrace a sdílení

Vysoce Vibrační Ceremonii je možné prožít i bez požití čaje či tinktur - léčení a iniciaci přijmeš skrze Tvou přítomnost. Bude mi ctí Tě mezi námi přivítat a provést Tě tímto Posvátným Egyptským Rituálem Modrého Lotusu.

Blessings of love & light, 

Irena


Přihlášení a rezervace: 

KDY: sobota 30. září 2023 17.00-20.00

KDE: White Sage Therapy, Praha

CENA: 1700czk / 77€ /  1 osoba

E-mail: tribe@irenabanda.com

IG: @irenabanda

BIO - Irena Banda 

Irena je vizionářka, spirituální mentorka a ceremonialistka, která následuje svou misi a aktivuje Probouzení posvátné ženské energie. Tvoří a vede unikátní 1-1 i skupinové online programy, které podporují ženy na jejich cestě k probuzení jejich ženské esence a síly. Je propojena se spirituálními místy jako je Bali, Egypt a Ibiza, kde vede transformativní retreaty a spirituální cesty. Irena sdílí své hluboké rozpomenutí rituálů posvátných Egyptských Chrámů a vede Ceremonie Modrého Lotusu. Nese kódy lásky a světla pro všechna otevřená srdce.


Powered by Froala Editor

Kundalini Aktivace

Aktivuj svou Kundalini energii, která ti umožní propojit se s tvou esencí, uvolnit emoční bloky, aktivovat tvůj spirituální potenciál a navýšit tvé vědomí!

Více

Meditace: SO HUM

Zvu Vás na letní meditaci spojenou se soundhealingovou meditaci.

Více

KAP: Kundalini Activation Process

Aktivace nám pomáhá uvědomit si sebe sama a postupně se osvobodit od škodlivých návyků, myšlenek, vazeb, vzorců a břemen, které nám již neslouží.

Více