~Seminář 1 - Čakra duše~

s Terezou Allia v neděli 1. října od 17:00 - 20:00 hodin.

Vedená meditace s Terezou Allií, v níž se za pomoci hudebních nástrojů a aroma terapeutických olejů zaměříme na aktivaci a harmonizaci 8. čakry - čakry Duše, která je právě na vzestupu.

Cítíš poslední dobou smutek a nevíš proč? Máš pocit, že ztrácíš půdu pod nohama? Vyplouvají ti v životě situace, o kterých sis myslel/a, že už jsou dávno vyřešené? Zdroj těchto pocitů může být mnohem hlubší, než si dokážeš vysvětlit. Začala se nám totiž na kolektivní úrovni čistit 8. čakra - čakra Duše, kde leží naše prapůvodní esence. Je to naše karma. Naše paměť napříč životy tady na Zemi. V rámci semináře si nejdříve vyladíme náš základní čakrový systém pomocí vizualizace a terapeutických hudebních nástrojů, pak se v meditaci nacítíme na naši 8. čakru, která se nachází několik centimetrů nad naší hlavou, a dostaneme se k samotné esenci Duše, kde leží veškeré uložené informace. V průběhu semináře budu energeticky pracovat individuálně na každém z vás, pak ve skupinové vedené meditaci společně vstoupíme do posvátného prostoru. 

Součástí semináře je i krátká masáž oblasti 3. oka a korunní čakry, kterou provádím pomocí vlastnoručně míchaných aroma terapeutických olejů připravovaných speciálně na podporu aktuálních energií. 

Kdo jste? Co jste si sem v tomto životě přišli zpracovat? Jaká je vaše nejčistší esence? Přijďte si odpovědět na tyto a spoustu dalších otázek. Po meditaci budeme mít prostor na společnou diskuzi.

Rezervaci si můžete udělat přes náš rezervační systém

Balíček za oba semináře - Čakra duše a Cesta za Avatary - TUDY

Seminář 1 - Čakra duše - 1. října - rezervace - ZDE

Na tento seminář volně navazuje 28. 10. Seminář 2 -  Cesta za Avatary, opět s Terezou. Pro bližší informace k obsahu druhého semináře a rezervace - ZDE

Powered by Froala Editor

Kundalini Aktivace

Aktivuj svou Kundalini energii, která ti umožní propojit se s tvou esencí, uvolnit emoční bloky, aktivovat tvůj spirituální potenciál a navýšit tvé vědomí!

Více

Meditace: SO HUM

Zvu Vás na letní meditaci spojenou se soundhealingovou meditaci.

Více

KAP: Kundalini Activation Process

Aktivace nám pomáhá uvědomit si sebe sama a postupně se osvobodit od škodlivých návyků, myšlenek, vazeb, vzorců a břemen, které nám již neslouží.

Více