~Seminář 2 - Cesta za Avatary~

s Terezou Allia v pondělí 30. října od 17:00 - 20:00 hodin.

Volné pokračování semináře Čakra Duše s Terezou Alií. Tentokrát se ve vedené meditaci vydáme do říše Avatarů a spojíme se se samotným stromem Duše, kde jsou uloženy veškeré odpovědi.

Avataři s sebou nesou hlubší tajemství, než možná tušíte. Jejich příběh je dokonalým obrazem transformace Země, která právě probíhá. Ze země jsme vzešli a do země se zase vracíme. Jsme její nedílnou součástí. Světlo každého z nás je tu potřeba. A tak se pojďme společně ukotvit, najít pevnou půdu pod nohama, lépe pochopit celek. Během semináře budu mluvit o energetické mřížce Země, aktuálních silových místech na Zemi a o tom, jak tyto energie napřímo souvisí s našimi energetickými těly. Vše je na vzestupu - uvnitř nás i vně. V meditaci se napojíme na silová místa Země, kde každé z nich nese nějakou svoji informaci. Pak se vydáme do říše Avatarů a napojíme se přímo na Strom duší, který v sobě nese veškeré vedení. Cítíte svoje doma? Jste v napojení s rodinou své duše? Ctíte cykly Matky Země? Jste s ní v souladu? Během tohoto velmi silného semináře očistíme energetické tělo a přijmeme nové kódy pro vzestup našeho vědomí.

Rezervaci si můžete udělat přes náš rezervační systém

Cesta za Avatary - rezervace - ZDE
Powered by Froala Editor

Kundalini Aktivace

Aktivuj svou Kundalini energii, která ti umožní propojit se s tvou esencí, uvolnit emoční bloky, aktivovat tvůj spirituální potenciál a navýšit tvé vědomí!

Více

Meditace: SO HUM

Zvu Vás na letní meditaci spojenou se soundhealingovou meditaci.

Více

KAP: Kundalini Activation Process

Aktivace nám pomáhá uvědomit si sebe sama a postupně se osvobodit od škodlivých návyků, myšlenek, vazeb, vzorců a břemen, které nám již neslouží.

Více