~Nová hudební lázeň~

s Bárou Nejedlou od 8. ledna od 19:00 - 20:15 v Sun roomu, jednou měsíčně pravidelně v pondělí

Máte pocit, že potřebujete vnitřně zklidnit, uvolnit tělo, odlehčit hlavě a celkově načerpat novu energii? Přijďte si vychutnat blahodárné účinky terapeutických hudebních nástrojů.

Zvukové vlny procházejí tělem člověka až do buněčné úrovně a skrze tuto rezonanci tělo harmonizují a navrací do stavu rovnováhy. Dochází tak doslova ke zvukové masáži těla, které pomáhá zmírnit stres a úzkost, zlepšuje soustředění a kreativitu, odstraňuje napětí a blokády, stimuluje kůži, orgány a kosti, a mnohem více.

Těšit se můžete na zvuky křišťálových a tibetských mís, gongu, zvonkoher, kalimby, chřestidel, deštného sloupu a dalších.

Pro koho je tato akce vhodná?

» Pokud cítíte, že je vaše tělo vystavené velkému tlaku a stresu.

» Pokud si potřebujete odpočinout od každodenního shonu.

» Pokud potřebujete více naladit sami na sebe.

» Pokud potřebujete nabrat novou sílu.

» Pokud potřebujete vnitřně zklidnit.

Co s sebou?

Tělo má tendenci během hudební lázně opravdu hodně prochladnout, takže berte teplé ponožky a vršky. Pro maximální komfort si můžete přinést něco, co vám zakryje oči. Ideálně třeba masku na spaní na oči, nebo nějaký šátek/šálu, který si přes oči můžete položit. Dále si můžete přinést i nějaký menší polštář, který využijete pod hlavou.

Rezervace přes rezervační systém White Sage Therapy: ZDE

Powered by Froala Editor

Kundalini Aktivace

Aktivuj svou Kundalini energii, která ti umožní propojit se s tvou esencí, uvolnit emoční bloky, aktivovat tvůj spirituální potenciál a navýšit tvé vědomí!

Více

Meditace: SO HUM

Zvu Vás na letní meditaci spojenou se soundhealingovou meditaci.

Více

KAP: Kundalini Activation Process

Aktivace nám pomáhá uvědomit si sebe sama a postupně se osvobodit od škodlivých návyků, myšlenek, vazeb, vzorců a břemen, které nám již neslouží.

Více