~ Jóga Smíchu ~

s Julií Broženy v úterky (přesné datumy v článku) od 19. září od 17:00 - 19:00.

Alespoň deset minut intenzivního smíchu v bránici dokáže způsobit to, že naše tělo zaplaví vlna hormonů štěstí (serotonin, endorfiny, dopamin). Smích má tedy blahodárné účinky na naše tělo i psychiku. To se ví.. 

Jak často a na jak dlouho se ale smějeme v běžném životě my? Máme čas se zastavit a zasmát se opravdu od srdce? Třeba i bez důvodu? 

Jóga smíchu je propojením jógového dýchání (pranayamy) a smíchocviků, při kterých se vyvolává smích bez humoru, vtipu či komedie. Díky očnímu kontaktu, nakažlivosti smíchu a dětské hravosti se nahraný smích brzy promění ve smích přirozený. Je vědecky dokázáno, že tělo neumí rozlišit simulovaný smích od přirozeného. Výsledek je tak jako tak stejný. Cítíme se dobře. :) 

Na lekci zjistíme, co to vlastně jóga smíchu je.. Rovnou se společně naučíme smíchocviky, při kterých procvičíme bránici a další svaly našeho těla. Probudíme v sobě hravost malého dítěte, ve správné míře vystoupíme z komfortní zóny a rozhodně se hodně zasmějeme. Nakonec si dáme meditaci smíchu a relaxaci. 

Rezervaci si můžeš udělat přes náš rezervační systém na všechny tyto datumy vždy od 17:00 - 19:00 hodin. 

Ůterý 19. září - PŘIJDU SE ZASMÁT

Ůterý 10. října - TUDY

Ůterý 24. října - ZDE

Úterý 14. listopadu - VRÁTÍM SE JE TO MOC FAJN

Ůterý 28.listopadu - PŘIJDU ZNOVU

Budeme se moc na tebe těšit!

Powered by Froala Editor

Kundalini Aktivace

Aktivuj svou Kundalini energii, která ti umožní propojit se s tvou esencí, uvolnit emoční bloky, aktivovat tvůj spirituální potenciál a navýšit tvé vědomí!

Více

Meditace: SO HUM

Zvu Vás na letní meditaci spojenou se soundhealingovou meditaci.

Více

KAP: Kundalini Activation Process

Aktivace nám pomáhá uvědomit si sebe sama a postupně se osvobodit od škodlivých návyků, myšlenek, vazeb, vzorců a břemen, které nám již neslouží.

Více