~Kakaová ceremonie~

s Michaelou Starling v pátek 10. listopadu od 18:30 - 21:30 hodin v Sun roomu

✨ CO TĚ ČEKÁ?

S příchodem podzimu nastává čas zpomalení a období, kdy začínáme pozornost obracet sami k sobě. Je to také doba, kdy sbíráme plody své práce a máme příležitost zjistit, co už v našem životě neslouží a je třeba se s tím rozloučit. Usedneme proto do kruhu s kakaem a dopřejeme si čas v upřímném dialogu sami se sebou. Budeme pít ceremoniální kakao z Ekvádoru, které nese energii jaguára a pomůže nám dostat se hluboko do sebe.

Na začátek se naladíme  krátkým dechovým cvičením a meditací a v průběhem ceremonie nás pak na cestě doprovodí další léčivé písně, zvuky a vůně. 

✨ PROČ KAKAO?

Ceremoniální kakao je rostlinná medicína, která nám pomáhá dostat se do prostoru srdce. Nabízí až mateřskou náruč lásky a porozumění, kde v bezpečném prostoru můžeme vést dialog se sebou samým. Vede nás k soucitu, pochopení toho, co se v nás děje a pomáhá ukotvit se v našem záměru.  

✨ PRAKTICKÉ INFORMACE

- Datum akce je 10.11. 2023  

- Začátek akce je 18:30

- Místo konání: White Sage Therapy, Divadelní 24, Praha

- Cena: 1050 Kč/osoba 

PRO PLATNOU REZERVACI PROSÍM O ZAPLACENÍ ZÁLOHY (500 Kč) NA Č. ÚČTU:  1509062006/2700

 - do zprávy pro příjemce uveď své jméno - kakao - Praha.

- REZERVAČNÍ FORMULÁŘ najdeš: ZDE

Kapacita je omezena pro udržení bezpečného prostoru a klidu pro vnitřní ponor. 

Těším se na Tebe! 🤎

Detailnější informace dostaneš na svůj e-mail pár dní před konáním akce. Pokud máš v tuto chvíli nějaké otázky, kontaktujte mě na Instagramu - @na_vlnach_kakaa.

Powered by Froala Editor

Kundalini Aktivace

Aktivuj svou Kundalini energii, která ti umožní propojit se s tvou esencí, uvolnit emoční bloky, aktivovat tvůj spirituální potenciál a navýšit tvé vědomí!

Více

Meditace: SO HUM

Zvu Vás na letní meditaci spojenou se soundhealingovou meditaci.

Více

KAP: Kundalini Activation Process

Aktivace nám pomáhá uvědomit si sebe sama a postupně se osvobodit od škodlivých návyků, myšlenek, vazeb, vzorců a břemen, které nám již neslouží.

Více