KAKAO a MODRÝ LOTUS- ceremonie pro ženskou duši

Kakaová ceremonie v propojení dvou průvodkyň a dvou silných medicín KAKAO a MODRÝ LOTUS, tě zavedou do hloubi tvé ženské duše.

KAKAO a MODRÝ LOTUS- ceremonie pro ženskou duši 

S Dominikou Vodňanský (majitelka studia) a Jane Sandór (průvodkyně žen) 

17.6. 19-22hKakaová ceremonie v propojení dvou průvodkyň a dvou silných medicín KAKAO a MODRÝ LOTUS, tě zavedou do hloubi tvé ženské duše.

Dominika s Jane jsou nejen blízkými přítelkyněmi, ale také každá čerpá ze svých pestrých zážitků a zkušeností na cestě duchovního rozvoje.

 Jane V. Sándor je průvodkyně k životní lehkosti. Věří, že nasloucháním své vlastní intuice a poznáním skutečné podstaty sebe sama můžeme žít život v lehkosti, hojnosti a naplnění 


Dominika je majitelkou a zakladatelkou studia White Sage Therapy. Na svých cestách sbírala hlubokou moudrost původních obyvatel jižní Ameriky a sílu přírodních medicín, kterou nyní předává dál


 

* živá hudba, medicínské písně a mantry

* ceremoniální kakao a modrý lotus

* provázení aktuálním obdobím pohanského kola roku

* objevování své vnitřní moudrosti a příběhu duše

* sílá propojení ženského kruhu

•rápé
 


CENA: 1.490,-

REZERVACE: rezervace skrze e-mail: info@whitesagethetapy.cz, nebo Instagram, kde vám zašleme kód k rezervaci a zodpovíme vše potřebné nebo rovnou přes náš rezervační systém.

Powered by Froala Editor

Kundalini Aktivace

Aktivuj svou Kundalini energii, která ti umožní propojit se s tvou esencí, uvolnit emoční bloky, aktivovat tvůj spirituální potenciál a navýšit tvé vědomí!

Více

Meditace: SO HUM

Zvu Vás na letní meditaci spojenou se soundhealingovou meditaci.

Více

KAP: Kundalini Activation Process

Aktivace nám pomáhá uvědomit si sebe sama a postupně se osvobodit od škodlivých návyků, myšlenek, vazeb, vzorců a břemen, které nám již neslouží.

Více