~ Kakaová ceremonie ~

Kakaová ceremonie pomáhá lidem spojit se se svým srdcem.

Prastará medicína kakaa pochází od dávných civilizací Střední a Jižní Ameriky. Pro dnešní potomky těchto civilizací je pití kakaa každodenním rituálem, se kterým začínají i končí den.

Vychutnávání obřadního kakaa vám může pomoci spojit se se svým srdcem a být jemným průvodcem svým transformačním vědomí. 

Kakaová ceremonie probíhá v posvátném kruhu spolu s léčivou hudbou, vonnými bylinkami a samozřejmě obřadním kakaem. Zatímco nejsilnější účinky kakaa cítíme při skupinovém obřadu, můžeme ho mít také denně jako součást každodenního rituálu.

Každá kakaová ceremonie je individuální a probíhá pod autentickým vedením průvodce, avšak vždy nejprve vytvoříme posvátný prostor, často s oltářem uprostřed. 

Posadíme se do kruhu který otevřeme tím, že sdělíme svůj záměr, požehnáme kakau, které je pro nás medicínou a stanovíme si osobní záměr obřadu. Pomalu popíjíme kakao a soustředíme se na svůj dech, vnitřní meditaci, tanec, hudbu – zde záleží na osobě, která kakaový obřad vede, a na tom, jaký nástroj raději použije k zesílení a manifestaci záměrů vytvořených účastníky.

Uzavřeme kruh – důležitá součást obřadu, která zve k integraci hlubokých prožitků, které jsme mohli prozkoumat během své cesty za kakaem.


Powered by Froala Editor

Kundalini Aktivace

Aktivuj svou Kundalini energii, která ti umožní propojit se s tvou esencí, uvolnit emoční bloky, aktivovat tvůj spirituální potenciál a navýšit tvé vědomí!

Více

Meditace: SO HUM

Zvu Vás na letní meditaci spojenou se soundhealingovou meditaci.

Více

KAP: Kundalini Activation Process

Aktivace nám pomáhá uvědomit si sebe sama a postupně se osvobodit od škodlivých návyků, myšlenek, vazeb, vzorců a břemen, které nám již neslouží.

Více