~Kakaová ceremonie~

Kakaová ceremonie s Michaelou Starling ve středu 30. srpna od 18:00 - 21:00 hodin v Sun roomu

✨ CO TĚ ČEKÁ?

Období léta je oslavou života, hojnosti a Radosti, čas ohňů a bylin... Konec léta je časem, kdy si můžeme zvědomit, co všechno jsme v tomhle období zažily, usadit se do kruhu s kakaem a plně prožít vděčnosti a třeba i smutek, který s koncem léta může přijít. 

Budeme pít nepražené ceremoniální kakao z Belize, které nám pomůže dostat se hluboko do sebe.

Naladíme se krátkým dechovým cvičením a meditací a v průběhem ceremonie nám pak další léčivé písně, zvuky a vůně pomohou dostat se hluboko do sebe.  

✨ PROČ KAKAO?

Ceremoniální kakao je rostlinná medicína, která nám pomáhá dostat se do prostoru srdce. Nabízí až mateřskou náruč lásky a porozumění, kde v bezpečném prostoru můžeme vést dialog se sebou samým. Vede nás k soucitu, pochopení toho, co se v nás děje a pomáhá ukotvit se v našem záměru.  

✨ PRAKTICKÉ INFORMACE

- Datum akce je 30.8. 2023  / Začátek akce je 18:00 /  Místo konání: White Sage Therapy, Divadelní 24, Praha

- Cena: 880 Kč/osoba

Kapacita je omezena pro udržení bezpečného prostoru a klidu pro vnitřní ponor. 

Těším se na Tebe! 


Přihlášení a rezervace: 

Rezervační formulář: TUDY

PRO PLATNOU REZERVACI PROSÍM O ZAPLACENÍ ZÁLOHY (440 Kč) na účet: 1509062006/2700 - do zprávy pro příjemce uveď své jméno - kakao - Praha.

Detailnější informace dostaneš na svůj e-mail pár dní před konáním akce. Pokud máš v tuto chvíli nějaké otázky, kontaktujte mě na Instagramu -@na_vlnach_kakaa


Powered by Froala Editor

Kundalini Aktivace

Aktivuj svou Kundalini energii, která ti umožní propojit se s tvou esencí, uvolnit emoční bloky, aktivovat tvůj spirituální potenciál a navýšit tvé vědomí!

Více

Meditace: SO HUM

Zvu Vás na letní meditaci spojenou se soundhealingovou meditaci.

Více

KAP: Kundalini Activation Process

Aktivace nám pomáhá uvědomit si sebe sama a postupně se osvobodit od škodlivých návyků, myšlenek, vazeb, vzorců a břemen, které nám již neslouží.

Více