Kakaová ceremonie hravost & radost

Kakaová ceremonie, kde dětská radost propojená s tvořivostí rozkvétá. Příval energie nás zavede k novým inspiracím.

Kakaová ceremonie hravost & radost 1.6.2024 - White Sage Therapy, Praha

Kakaová ceremonie, kde dětská radost propojená s tvořivostí rozkvétá. Příval energie nás zavede k novým inspiracím.


✨ CO NÁS ČEKÁ?


KAKAO Propojení s duchem peruánského ceremoniálního kakaa. Magická síla medicíny pralesa nám umožní hlubší spojení s naším vyšším Já a posílí naši intuici i kreativitu. 


INTUITIVNÍ TANEC Zaskotačit a vnést tanec do našich životů potřebujeme všichni. Intuitivní tanec žádná pravidla, vychází z přirozeného pohybu, kterým nám tělo otevírá svou moudrost. Intuitivním tancem se dostáváme sami k sobě, rozpohybujeme proud života, prohloubíme spojení se svým tělem.


MEDITACE Zaměřená na naše energetická centra pro uvolnění proudu životní energie.


TVOŘENÍ Kreativita a hraní. S peruánskými wayruro semínky, veškerou energii, kterou jsme kultivovali, vložíme do našeho výrobku. 


✨ SEZNAMTE SE


TERA Život prociťuje skrze jógu, přírodu, cestování, tvoření, naslouchání, ale i dělání všemožných kravin. Najděte v sobě klid, ale zároveň popuste uzdu svému opravdovému a divokému já. Tereza do svých kruhů a jógových lekcí přináší trhlou moudrost, pochopení, bezpečný prostor a otevřené srdce.


NIKČA Divoženka z hor, která miluje propojení s přírodou - chodit bosky po lese, sledovat epické východy a západy slunce a koupat se v horských tůňkách. Díky tomu se stalo spojování lidí prostřednictvím kakaových ceremonií její vášní. Do rituálů přináší svou lásku k přírodě a jemnou ženskou energii, stejně tak, jako kakao.


✨ CENA CEREMONIE 1 444 Kč


KDE WHITE SAGE THERAPY,  Divadelní 322/24, 110 00 Staré Město, Praha

KDY SOBOTA 1.6.2024 17:30 - 21:00


Registrace na event je nutná předem přes TENTO FORMULÁŘ.


Těšíme se na vás! Tereza a Nikola 


Powered by Froala Editor

Kundalini Aktivace

Aktivuj svou Kundalini energii, která ti umožní propojit se s tvou esencí, uvolnit emoční bloky, aktivovat tvůj spirituální potenciál a navýšit tvé vědomí!

Více

Meditace: SO HUM

Zvu Vás na letní meditaci spojenou se soundhealingovou meditaci.

Více

KAP: Kundalini Activation Process

Aktivace nám pomáhá uvědomit si sebe sama a postupně se osvobodit od škodlivých návyků, myšlenek, vazeb, vzorců a břemen, které nám již neslouží.

Více