Kundalini Activation Process & Temné Ženské Archetypy

Drahá ženo, jsi zvána na aktivaci Kundalini, při které budeš mít možnost objevit tvé Temné Ženské Archetypy

Kundalini Activation Process & Temné Ženské Archetypy
(Kundalni Activation Process & Dark Feminine Archetypes)


Temné Ženské Archetypy

Drahá ženo, jsi zvána na aktivaci Kundalini, při které budeš mít možnost objevit tvé Temné Ženské Archetypy (Dark Feminine Archetypes).

Tak aby jsi mohla být ve své plné síle, celistvosti a autentičnosti, je třeba abys přijmula nejen své Světlé Ženské Archetypy, ale také ty Temné.

Temné Ženské Archetypy jsou často společnosti vyobrazeny jako stinné stránky ženství, nicméně, jak Světlé, tak Temné Ženské Archetypy mají stínové aspekty. Ty je třeba si uvědomit a integrovat, tak aby tě neovládaly.

Během tohoto workshopu se první dozvíš o Temných Ženských Archetypech a poté budeš mít tu možnost se s nimi setkat během procesu Kundalini Activation.

Tento proces ti umožní objevit své potlačené stránky ženství, uvědomit si tvé stinné stránky a vstoupit do tvé plné síly.

Můžeš se těšit na Archetypy jako Královna, Svůdkyně, Čarodějka a další…


Kundalini Activation Process

Aktivuj svou Kundalini energii, která ti umožní propojit se s tvou esenci, uvolnit emoční bloky, aktivovat tvůj spirituální potenciál a navýšit tvé vědomí!

Když se Kundalini probudí, stoupá energickými kanály v těle, odstraňuje bloky ze systému čaker, umožňuje zpracování traumatu, harmonizuje všechny aspekty tvého bytí, reguluje tvou nervovou soustavu a tvé vědomé i nevědomé části - fyzické, mentální, emoční, energetické a spirituální. 

Kundalini ma nesmírnou inteligenci, není to energie, kterou ja, nebo kdokoliv jiny muže ovládat. Během aktivačního procesu ti přinese, přesně to, co pravé potřebuješ a je důležité ji důvěřovat a odevzdat se ji. Přítomnost teto inteligence v tvém životě ti pomůže vstoupit do tvé plné sily a důvěřovat sobe i životu.

KAP probíha tak, ze ja aktivuji moji Kundalini energii a stanu se ‘kanálem’ pro tuto energii v danem prostoru. Skrze zákon rezonance, se tvoje vlastní životní energie začne shodovat s touto frekvenci Kundalini energie a tudíž se tvá Kundalini aktivuje.


Rozvrh KAP & Temne Ženské Archetypy
Datum: 20.5.
Čas: 18h - 20h

1. Úvod a seznámení s Temnými Ženskými Archetypy (30 min)
2. Kundalini Activation Process (60 min)
3. Integrace, kruh sdílení (30 min)


Je mi velikou ctí pracovat s touto energií a ženskými archetypy a budu se moc těšit na to tě aktivačním procesem provádět.

S láskou,

Ilona
@ilonasoulsessions

O Ilona Cepelakova
Ilona je Transformační Hypnoterapeutka, Somatická Terapeutka a Facilitátorka Kundalini Activace, která žila a studovala 19 let v zahraničí (Bali, Ibiza, Barcelona a Londyn).

Specializuje se na léčbu traumatu, přeprogramovaní podvědomí a aktivaci životní energie. Její vášní je pomáhat lidem se osvobodit od minulosti, tak by mohli vstoupit do své plné síly a žít svobodný, naplňující a harmonický život.

Vice o Iloně, jejich programech a workshopech najdeš zde:
Instagram: @ilonasoulsessions
Web: www.thisissoulsessions.com


REZERVACE: ZDE

Powered by Froala Editor

Kundalini Aktivace

Aktivuj svou Kundalini energii, která ti umožní propojit se s tvou esencí, uvolnit emoční bloky, aktivovat tvůj spirituální potenciál a navýšit tvé vědomí!

Více

Meditace: SO HUM

Zvu Vás na letní meditaci spojenou se soundhealingovou meditaci.

Více

KAP: Kundalini Activation Process

Aktivace nám pomáhá uvědomit si sebe sama a postupně se osvobodit od škodlivých návyků, myšlenek, vazeb, vzorců a břemen, které nám již neslouží.

Více