~KAP - Kundalini Activation Process~

s Jitkou Janakieva v sobotu 25. listopadu od 12:30 - 14:30 hodin

KAP je zkratka pro Kundalini Activation Process. Je to aktivační proces, který aktivuje naší životní sílu, Kundalini, přirozenou cestou, bezpečně a v souladu s rytmem každého z nás. Zároveń tento process rozvíjí naše vědomí, připomíná nám kdo/co my jsme v naší esenci a pomáhá nám žít naplno.

CO JE KUNDALINI

Kundalini je neuvěřitelná moudrost, která je v každém z nás. Je velmi důležitá, protože je naším vnitřním kompasem. Žijeme v nové době, plné nejistot, kde nám už nebude stačit ani racio a zkušenosti z minulosti, ani lidé v pozici autority. Potřebujeme znát naši vnitřní pravdu. Potřebujeme nový kompas, který nám bude ukazovat, jak žít život a jak se v něm orientovat, a právě k tomu nám napomáhá Kundalini. 

Spojuje nás s naší vnitřní inteligencí, harmonizuje čakry, energie a frekvence. Díky ní uvolňujeme bloky, které jsme si v průběhu života nastřádali a které bylo pro nás těžké zpracovat, ať už jsou to traumata, smutek, vztek nebo jiné emoce. Po opakovaných aktivacích se dokonce harmonizuje nervový systém a naše DNA. Aktivovaná Kundalini nám ukazuje naši vnitřní sílu, přestáváme se schovávat, začínáme si víc věřit, být rozhodnější a žít život naplno.

JAK KAP PROCES PROBÍHÁ

Lehnete si na podložku, zavřete oči a bude hrát hudba. KAP pracuje na principu odevzdání. Je to process který nás učí pustit kontrolu a důvěřovat daru života.

25.11. KAP - JAK TO BUDE PROBÍHAT

1. MOON ROOM Úvod. Společné seznámení. Co je KAP a jak to bude probíhat.

2. 60ti minutová aktivace.

3. Ustálení vnitřního procesu a nabití nový energie s infrared lampami.

5. Závěr společné sdílení a integrace procesu. Zazemnění energie a rozloučení.

PRO KOHO JE TO VHODNÉ

Je to pro ty z vás, kteří jste se minimálně jednou již aktivovali, a zaznamenali jste přínos této inteligence ve vašem životě. Pro ty z vás jež máte přání jít ještě víc do hloubky sami se sebou, v bezpečném prostoru a komunitou plnou lásky.

PROČ WS THERAPY A KAP

Studio WS Therapy je dokonalým prostorem v Praze, o který se můžete opřít. Tyto KAP aktivace budou v jejich Moon a Sun roomu (sály měsíce a slunce), s pozitivním přínosem infrared světla. 

Pestrá dynamika KAP aktivací pod vedením zkušené KAP facilitátorky Jitky a energetická dynamika jin a jang studií WS vám v průběhu aktivací pomohou nalézt bezpečí, otevřít se, pustit, co vám stojí v cestě a přivítat svobodu, lásku a sebepřijetí.

Jste srdečně vítání.

PRAKTICKÉ INFORMACE

Studio WS Therapy

12:30-14:30 hod

Cena workshopu 1700 kč 

(Mějte připravenu hotovost přesně.)

REZERVACE: Instagram: @jitka.janakieva.kap


KDO JE JITKA JANAKIEVA

Jitka je zkušená KAP fasilitétorka pokročilého stupně 2 zaučena přímo mistrem Venantem Wong. Pracuje s touto inteligencí již 4 roky, od samého počátku KAP v Evropě. 

Jitka je průvodkyně duchovním probuzením.

Jitka učila jógu v prestyžních studiích v Londýně, je mistrině Reiki, nutriční poradkyně, fasilitátorka hudebních lázní a embodiment mentorka.

Powered by Froala Editor

Kundalini Aktivace

Aktivuj svou Kundalini energii, která ti umožní propojit se s tvou esencí, uvolnit emoční bloky, aktivovat tvůj spirituální potenciál a navýšit tvé vědomí!

Více

Meditace: SO HUM

Zvu Vás na letní meditaci spojenou se soundhealingovou meditaci.

Více

KAP: Kundalini Activation Process

Aktivace nám pomáhá uvědomit si sebe sama a postupně se osvobodit od škodlivých návyků, myšlenek, vazeb, vzorců a břemen, které nám již neslouží.

Více