~Kódy roku 2023~

Kódy roku 2023 S Terezou Eneou a Terezkou Domkářovou V sobotu 21. ledna, 2023 od 10:00 do 15:00 hodin

 Přijďte se v tento energeticky náročný čas nechat opečovat a nabít baterky tak, aby vám energie vydržela až do jara 🙂

Tereza Domkářová vás provede dechovým cvičením a lekcí hatha jógy, kde v rotačních pozicích vyždímáme vše, co už nepotřebujeme a posílíme oslabené orgány.

Po společném vegetariánském obědě se můžete těšit na program s Terezou Eneou, která díky svému daru mimosmyslového vnímání dokáže navnímat, co každý jednotlivec potřebuje pro štěstí své duše. Budeme si povídat o roku 2023, jeho energiích a výzvách, mezi které patří například i vnímání těla na buněčné úrovni.

Jak se starat o buňky našeho těla? Jak napomoct léčebnému procesu na buněčné úrovni? Jak si lépe přitáhnout kódy, které tento rok nabízí a žít tak konečně to, co vnitřně chceme? 

Na toto téma si budeme odpovídat i v meditaci zakončené hrou na harmonizační nástroje. Během setkání si užijete také vzájemnou masáž rukou s aromaterapeutickými oleji, aby byl zážitek z celého dne co nejdokonalejší 🙂

Více informací a přihlašování na: http://www.allia.cz/kody-roku-2023-celodenni-seminar-21-1/

Powered by Froala Editor

Kundalini Aktivace

Aktivuj svou Kundalini energii, která ti umožní propojit se s tvou esencí, uvolnit emoční bloky, aktivovat tvůj spirituální potenciál a navýšit tvé vědomí!

Více

Meditace: SO HUM

Zvu Vás na letní meditaci spojenou se soundhealingovou meditaci.

Více

KAP: Kundalini Activation Process

Aktivace nám pomáhá uvědomit si sebe sama a postupně se osvobodit od škodlivých návyků, myšlenek, vazeb, vzorců a břemen, které nám již neslouží.

Více