Kundalini Activation

Dopřej si čas pro sebe. Propoj se s nejmocnější silou v sobě, se svou životní energií. Dovol si odložit hlavu a jen se nech vést.

KUNDALINI ACTIVATION


Datum: 15.6.2024 

Čas: 16:00 - 18:00


Příspěvek: 1 500,-


Dopřej si čas pro sebe. Propoj se s nejmocnější silou v sobě, se svou životní energií. Dovol si ji uvidět, ucítit. Nechej ji s tebou pracovat. Ať tě provede tvým tělem a sama ti ukáže, co právě TADY A TEĎ, v tento moment, v tuto chvíli potřebuješ. Nebuď teď tím, kdo to vede a řídí. Nic nehodnoť ani neposuzuj. Dovol si odložit hlavu a jen se nech vést. 


Ona tě povede za ruku, ukáže ti a předá ti vše potřebné. 


Ať už je to transformace. Ukáže ti zablokované emoce. Protlačí energii, která má proudit, ale zasekává se z jakéhokoli důvodu - donutí tě se na ten důvod podívat. Poléčí tvé bolavé místo na těle. Dopřeje ti odpočinek a hlubokou meditaci v tichu. Provede tě tím, co znamená život. Doplní tě energií, radostí a tvořivostí. Spojí tě se vším - s přírodou, s Vesmírem, s matkou Zemí, s elementy. Zažiješ pocit jednoty.  


Ať už přijde COKOLIV, je to přesně pro tebe. Můžeš projít jedním procesem, ale můžeš jich během jedné aktivace prožít hned několik. Jen se oddej v důvěře celému procesu. Vše se uděje přesně tak, jak má. 


Energie dne 15.6.2024 


Energie vám v procesu pomůže: 

- uvolnit jakékoli nezdravé destruktivní programy a závislosti

- odpojit se od toho, co nebo kdo vás svazuje 

- osvobodit se od toho, kým byste měli být k tomu, kým doopravdy jste

- nalézt odpoveď na otázu: Kdo jsem já, má pravá podstata, má pravá esence


Registrace na webu, emailu nebo telefonu:

WEB

krovinova.nikol@gmail.com

604 48 18 48


Na všechny se moc těším


S láskou Nikol 


YT: Meiwe Orakulum

FB: Nikol Křovix


Powered by Froala Editor

Kundalini Aktivace

Aktivuj svou Kundalini energii, která ti umožní propojit se s tvou esencí, uvolnit emoční bloky, aktivovat tvůj spirituální potenciál a navýšit tvé vědomí!

Více

Meditace: SO HUM

Zvu Vás na letní meditaci spojenou se soundhealingovou meditaci.

Více

KAP: Kundalini Activation Process

Aktivace nám pomáhá uvědomit si sebe sama a postupně se osvobodit od škodlivých návyků, myšlenek, vazeb, vzorců a břemen, které nám již neslouží.

Více