~Workshop splněných přání aneb jak si správně manifestovat~

Workshop splněných přání aneb jak si správně manifestovat s Natálií Löwovou neděle 12. března od 10:00 - 13:00 hodin v Sun roomu Sun room

Pojďme tento rok prožít, jako rok zázraků a splněných přání. Provedu Vás rituálem sankalpy, jemnou jógou, zpěvem mantry, dechovým cvičením a závěrečnou meditací. Zbavíme se zde všeho, co už nebudeme potřebovat a necháme se vést naším srdcem po zbytek celého roku. 

Celý workshop bude velmi prožitkový na všech možných úrovních. Předám Vám rady a typy, ze kterých si budete moci sami vybrat to, co Vás nejvíce baví a tím pádem Vám to bude i zákonitě fungovat a sloužit během každého dne.

Workshop je vhodný pro každého, kdo se chce naučit pracovat se svou myslí, naučit se prožívat život vědoměji a šťastněji.

Moc se na Vás těším, 

Natálie

Rezervace přes rezervační systém White Sage Therapy: https://whitesagetherapy.isportsystem.cz/Powered by Froala Editor

Kundalini Aktivace

Aktivuj svou Kundalini energii, která ti umožní propojit se s tvou esencí, uvolnit emoční bloky, aktivovat tvůj spirituální potenciál a navýšit tvé vědomí!

Více

Meditace: SO HUM

Zvu Vás na letní meditaci spojenou se soundhealingovou meditaci.

Více

KAP: Kundalini Activation Process

Aktivace nám pomáhá uvědomit si sebe sama a postupně se osvobodit od škodlivých návyků, myšlenek, vazeb, vzorců a břemen, které nám již neslouží.

Více