~Meditation night vol 1. - Meditace jasného vnímání~

Meditační večery s Lucií Vonchitzki - speciální edice večerů zaměřená na umění meditace Meditation night vol 1. - Meditace jasného vnímání úterý 22. srpna od 18:30 - 20:30 hodin v Sun roomu

Meditation nights - speciální edice večerů zaměřená na umění meditace 

,,Dejte svému já prostor, který si zaslouží a objevte nové dimenze života“

Meditation night vol 1. - Meditace jasného vnímání 

Cítíš se často zahlcená svými myšlenkami? Umíš se soustředit na přítomnost a vychutnávat si ji nebo tě tvá mysl odvádí do budoucnosti či smyček minulosti? Necháš se často vtáhnout do svých emocí? Máš problémy důvěřovat situacích, které přichází i samotnému životu? Tak je tento magický večer pro Tebe. 

Podle výzkumů provedených psychologem Mihaly Csikszentmihalyiho a jeho teorie "flow" (stav ponoření do aktivity) trávíme v přítomném okamžiku přibližně 20 % až 30 % času. To znamená, že většinu času buď vzpomínáme na minulost, přemítáme o budoucnosti nebo jsme zahloubáni do myšlenek a starostí. Během meditation night vol.1 pronikneš do principu meditační techniky zvané Vipassana. Tato technika v tobě rozvíjí hlubokou introspekci a schopnost pozorovat skutečnost takovou jaká je, bez posuzování či připevňování se k emocím a myšlenkám. 

- Pro koho je hodina určena? Pro úplné začátečníky, ale i meditační mastery. 

- Proč je dobré meditovat společně? Společná meditace může často vytváří vlnovou aktivitu, kdy  se jednotlivé myšlenky a energie skládají do většího cestu. A díky tomu se zesiluje pole, které nás v meditaci podpoří.Společné meditace podpoří naší motivaci a pocit sounáležitosti Zvyšuje zážitek klidu

Akce je vhodná pro začátečníky i pokročilé.

Meditacemi tě provede Lucie Vonchitzki. Více o Lucii - ZDE

Rezervaci si můžeš udělat přes náš rezervační systém.

Balíček všech 6 meditačních večerů - TUDY

Vol. 1 - 22.8. - rezervace - PŘIJDU O MEDITACI OBECNĚ

Náš veškerý potenciál našeho úspěchu, spokojených vztahů, pocitu vnitřní spokojenosti je odvíjen od naší schopnosti propojit se se silou našeho skutečného já. Myslíme to JÁ, které nesoudí, nelpí, neprožívá pocity vlastní nesebehodnoty. Naše ego je hráč a velmi rádo si s námi hraje. Zamotává nás do kliček iluzí, nedostatku, strachu, neklidu až silné frustrace.  Spojit se s polem nekonečných možností, vnitřního klidu, tvořivosti a úžasu nad životem samotným je možné, když se naučíme ztišit naší mysl a vytvoříme v sobě prostor pro naslouchání svému skutečnému JÁ. 

Jednou z cest, jak začít, je učit se umění meditace. 

,,MEDITACE je způsob, jak obohatit svůj život o klid, přestat se stresovat, nemít vrásky. A osvěžit svoji duši.”

Meditace má až 143 benefitů! 

Meditace je jako zázračná pilulka pro dnešní životní styl. Podle vědeckého průzkumu vědce Bruce H. Liptona je 95% nemocí způsobeno stresem. 

Meditace: 

Nikdy jsem nezažila nic podobného.Tak hluboký proces očisty,vlastního přijetí a pochopení skrze srdce. Moje duše mi ukázala příběh mé podstaty - zpětná vazba od klientky

Co je ale  šedá ZÓNA? 

Často si s ní nevíme rady. Znáte to? Sedíte na meditačním polštáři a ,,snažíte se” meditovat. Každou chvíli do toho ovšem skočí nějaká myšlenka. Mám se snažit nemyslet? Mám ji zahnat? Někam zastrčit?  Mám se soustředit na dech? Nebo si něco vizualizovat? Mají u toho zpívat andělé?  Po pár pokusech to vzdáme s tím že, meditace není pro nás.  Tím nejčastějším problémem ovšem je, že kombinujeme několik meditačních technik dohromady, takže to vypadá jako když pejsek s kočičkou vařili dort. S proniknutím do umění meditace, je to ale stejné jako s jakoukoliv jinou dovedností. Je tolik způsobů a možností, které můžeme praktikovat. A né každý způsob může být zrovna daný moment pro nás. 

Příklad:

Jako začátečník možná radši uvítáš vedené meditace.Pokud budeš chtít uvolnit stres dáš přednost dynamické meditaci, ale ve zklidnění a kultivaci mysli Tě  podpoří spíše vipassana. 

Co ti meditation nights přinesou? 

Každý speciální večer se zaměříme na ojedinělý způsob, jak skrze meditaci poznat více sám sebe. Naučíš se, co je podstatou dané techniky, aby si mohla svoji praxi rozvíjet u sebe doma.  Zorientuješ se v různých meditačních směrech a jejich ideálním praktikování. 

Pozvánka

Přijďte k  nám na nezapomenutelné meditační večery, které vás zcela pohltí a přenesou vás na cestu klidu, radosti a osobního růstu. Jsme tu pro vás, abychom společně prozkoumali magii meditace a jejího pozitivního vlivu na náš život. 

V tomto rychle se rozvíjejícím světě plném výzev a tlaků hledáme způsoby, jak si najít chvíle pro sebe a zklidnit mysl. Meditace je klíčem k uvolnění stresu, obnovení energie a posílení našeho vnímání vnitřní rovnováhy. Na každém z našich meditačních setkání se zaměříme na hluboké dýchání a meditační techniky, které vám pomohou uvolnit napětí a nalézt klid v duši. Budeme společně objevovat cestu k lepšímu soustředění, kreativitě a vyrovnávání se s každodenními výzvami.

Tato dobrodružství nás také přivedou k pochopení samých sebe a naší autentické podstaty. Společně se naučíme posilovat naše mezilidské vztahy a prohloubit propojení s okolním světem. Prostřednictvím různých druhů meditace se spojíme s našimi nitry a objevíme nové dimenze sebe samých. Těšte se na otevřenou a podporující atmosféru, kde se můžete naplno vyjádřit a objevovat krásu meditace s dalšími úžasnými ženami. Připojte se k nám na této úžasné cestě, která vás naplní inspirací, klidem a sebeobjevováním. Těšíme se na vás na našich meditačních večerech plných radosti, poznání a vzájemného sdílení!

Powered by Froala Editor

Kundalini Aktivace

Aktivuj svou Kundalini energii, která ti umožní propojit se s tvou esencí, uvolnit emoční bloky, aktivovat tvůj spirituální potenciál a navýšit tvé vědomí!

Více

Meditace: SO HUM

Zvu Vás na letní meditaci spojenou se soundhealingovou meditaci.

Více

KAP: Kundalini Activation Process

Aktivace nám pomáhá uvědomit si sebe sama a postupně se osvobodit od škodlivých návyků, myšlenek, vazeb, vzorců a břemen, které nám již neslouží.

Více