~ Meditation night vol 3. -  Vedená meditace - Oživení niterní síly aneb umění přijímání a dávání~

s Lucií Vonchitzki - speciální edice večerů zaměřená na umění meditace ve čtvrtek 21. září od 18:30 - 20:30

Meditation nights - speciální edice večerů zaměřená na umění meditace 

,,Dejte svému já prostor, který si zaslouží a objevte nové dimenze života“

Meditation night vol 3. - Vedená meditace - Oživení niterní síly aneb umění přijímání a dávání 

Jsi chodíci srdce na nožickách, které by se pro ostatní rozdalo, ale vzít si kousek lásky pro sebe, je level 1001? Je pro tebe náročné přijímat lásku od ostatních či máš pocit, že  v tu chvíli někomu něco dlužíš? Chceš se více spojit a vyladit své srdce do frekvencí lásky, porozumění a soucitu k sobě i k druhým? 

Připojte se k nám, abychom společně prozkoumali téma "Přijímání a Dávání" vedenou meditací. Bude to chvíle, kdy se zaměříme na naši vlastní schopnost přijímat a dávat lásku, společně objevovat uvnitř sebe sílu přijetí, která nás naplňuje láskou a důvěrou, a naučíme se, jak tuto energii dávat zpět do světa kolem nás.

Tato meditace může být cenným nástrojem pro rozvoj emocionální inteligence, sebeuvědomění a posílení mezilidských vztahů. Přispívá k otevřenějšímu srdci a umožňuje nám prožívat hlubší spojení s sebou a s ostatními lidmi.

Během této vedené meditace se dotkneme témat: Uvědomění přijímání / Práce s otevřeným srdcem / Dávání s láskou / Soucítění / Uvolňování strachu a odporu 

Co je vedená meditace? 

Vedená meditace je typ meditace, při kterém meditující následují hlasové pokyny průvodce. Během vedené meditace vás průvodce provádí různými kroky a vizualizacemi, aby vás usměrnil k dosažení hlubšího stavu relaxace, klidu a vědomí. Průvodce může používat různé techniky, jako je uklidňující hlas, pomalý rytmus řeči, pozvánky k uvolnění tělesného napětí, soustředění na dech nebo vizualizace, které vám pomáhají zaměřit pozornost na určitý objekt nebo myšlenku. Vedená meditace je často považována za skvělý způsob, jak začít meditovat, protože vás průvodce podpoří a ukáže vám, jak se soustředit a jak zvládat případné rušivé myšlenky.

Akce je vhodná pro začátečníky i pokročilé.

Meditacemi tě provede Lucie Vonchitzki. Více o Lucii - ZDE

Rezervaci si můžeš udělat přes náš rezervační systém.

Vol. 3 - 21.09. - rezervace  - TUDYO MEDITACI OBECNĚ

Náš veškerý potenciál našeho úspěchu, spokojených vztahů, pocitu vnitřní spokojenosti je odvíjen od naší schopnosti propojit se se silou našeho skutečného já. Myslíme to JÁ, které nesoudí, nelpí, neprožívá pocity vlastní nesebehodnoty. Naše ego je hráč a velmi rádo si s námi hraje. Zamotává nás do kliček iluzí, nedostatku, strachu, neklidu až silné frustrace.  Spojit se s polem nekonečných možností, vnitřního klidu, tvořivosti a úžasu nad životem samotným je možné, když se naučíme ztišit naší mysl a vytvoříme v sobě prostor pro naslouchání svému skutečnému JÁ. 

Jednou z cest, jak začít, je učit se umění meditace. 

,,MEDITACE je způsob, jak obohatit svůj život o klid, přestat se stresovat, nemít vrásky. A osvěžit svoji duši.”

Meditace má až 143 benefitů! 

Meditace je jako zázračná pilulka pro dnešní životní styl. Podle vědeckého průzkumu vědce Bruce H. Liptona je 95% nemocí způsobeno stresem. 

Meditace: 

Nikdy jsem nezažila nic podobného.Tak hluboký proces očisty,vlastního přijetí a pochopení skrze srdce. Moje duše mi ukázala příběh mé podstaty - zpětná vazba od klientky

Co je ale  šedá ZÓNA? 

Často si s ní nevíme rady. Znáte to? Sedíte na meditačním polštáři a ,,snažíte se” meditovat. Každou chvíli do toho ovšem skočí nějaká myšlenka. Mám se snažit nemyslet? Mám ji zahnat? Někam zastrčit?  Mám se soustředit na dech? Nebo si něco vizualizovat? Mají u toho zpívat andělé?  Po pár pokusech to vzdáme s tím že, meditace není pro nás.  Tím nejčastějším problémem ovšem je, že kombinujeme několik meditačních technik dohromady, takže to vypadá jako když pejsek s kočičkou vařili dort. S proniknutím do umění meditace, je to ale stejné jako s jakoukoliv jinou dovedností. Je tolik způsobů a možností, které můžeme praktikovat. A né každý způsob může být zrovna daný moment pro nás. 

Příklad:

Jako začátečník možná radši uvítáš vedené meditace.Pokud budeš chtít uvolnit stres dáš přednost dynamické meditaci, ale ve zklidnění a kultivaci mysli Tě  podpoří spíše vipassana. 

Co ti meditation nights přinesou? 

Každý speciální večer se zaměříme na ojedinělý způsob, jak skrze meditaci poznat více sám sebe. Naučíš se, co je podstatou dané techniky, aby si mohla svoji praxi rozvíjet u sebe doma.  Zorientuješ se v různých meditačních směrech a jejich ideálním praktikování. 

Pozvánka

Přijďte k  nám na nezapomenutelné meditační večery, které vás zcela pohltí a přenesou vás na cestu klidu, radosti a osobního růstu. Jsme tu pro vás, abychom společně prozkoumali magii meditace a jejího pozitivního vlivu na náš život. 

V tomto rychle se rozvíjejícím světě plném výzev a tlaků hledáme způsoby, jak si najít chvíle pro sebe a zklidnit mysl. Meditace je klíčem k uvolnění stresu, obnovení energie a posílení našeho vnímání vnitřní rovnováhy. Na každém z našich meditačních setkání se zaměříme na hluboké dýchání a meditační techniky, které vám pomohou uvolnit napětí a nalézt klid v duši. Budeme společně objevovat cestu k lepšímu soustředění, kreativitě a vyrovnávání se s každodenními výzvami.

Tato dobrodružství nás také přivedou k pochopení samých sebe a naší autentické podstaty. Společně se naučíme posilovat naše mezilidské vztahy a prohloubit propojení s okolním světem. Prostřednictvím různých druhů meditace se spojíme s našimi nitry a objevíme nové dimenze sebe samých. Těšte se na otevřenou a podporující atmosféru, kde se můžete naplno vyjádřit a objevovat krásu meditace s dalšími úžasnými ženami. Připojte se k nám na této úžasné cestě, která vás naplní inspirací, klidem a sebeobjevováním. Těšíme se na vás na našich meditačních večerech plných radosti, poznání a vzájemného sdílení!


Powered by Froala Editor

Kundalini Aktivace

Aktivuj svou Kundalini energii, která ti umožní propojit se s tvou esencí, uvolnit emoční bloky, aktivovat tvůj spirituální potenciál a navýšit tvé vědomí!

Více

Meditace: SO HUM

Zvu Vás na letní meditaci spojenou se soundhealingovou meditaci.

Více

KAP: Kundalini Activation Process

Aktivace nám pomáhá uvědomit si sebe sama a postupně se osvobodit od škodlivých návyků, myšlenek, vazeb, vzorců a břemen, které nám již neslouží.

Více