~MEDITACE JAKO CESTA K SOBĚ - Vol. 6 - Multipotenciál ženské moudrosti -  objev energetické části své osobnosti.~

s Lucií Vonchitzki v úterý 31. října od 18:30 - 20:30 hodin v Sun roomu

Meditation nights - speciální edice večerů zaměřená na umění meditace 

,,Dejte svému já prostor, který si zaslouží a objevte nové dimenze života“

Meditation night vol 6. - Multipotenciál ženské moudrosti -  objev energetické části své osobnosti.

Cítíš se být pokaždé trochu jiná? Máš pocit, že tvé kamarádky či kolegyně mají v sobě něco, co tobě schází? Láká tě téma vnitřní síly ženy, ale nevíš, z jakého konce na to jít? Máš pocit, že žiješ spíše to, co se od tebe očekává, místo toho, kdo skutečně jsi? A víš to vůbec? 

Tento večer bude opravdu naboostrovaný. Během vedené meditace nahlédneš do své ženské duše a spojíš se s energetickými částmi sebe, o kterých možná ani nevíš že máš. Uvnitř každého člověka  totiž probíhá ohromné spektrum energií. Skrze své tělo, mysl i duši námi proudí energie mužská i ženská, energie aktivní i pasivní, rozumová i emocionální. Tato škála energií se v ženské či mužské rovině ještě dále rozšiřuje. 

(archetypální energie milenky, matky, vědmy, amazonky atd)- 

Každá tato energie nás podporuje v jiných kvalitách a vlastnostech a pomáhá nám zpracovávat různá témata a situace v našem životě. V každé ženě je tak směsice vznešenosti, síly, zranitelnosti, pronikavé intuice, nezkrotné divokosti, vášně, podmanivosti, kreativity, odvahy i vnitřní svobody. 

(A právě proto se můžeme cítit pokaždé jiné.) 

Je to koktejl, který byl namíchán do naší krve jako multipotenciál naší moudrosti. Naší nejunikátnější vlastností je sloučit tyto často zdánlivě neslučitelné energie. Než k tomu ale dojde, musíme tyto energie objevit a transformovat i jejich stinné stránky. Jedinečná síla lidské bytosti je schopnost udržet široké uskupení energií a přivést je do stavu tvořivé, ne statické rovnováhy.

Pocitu harmonie a skutečné celistvosti dosáhneme, když pochopíme, že v nás ženách je mnoho vnitřních poloh a tzv .přítelkyň, které chtějí aby byly jejich strachy vyslyšeny, přijmuty a tím transformovány do radosti. 

Každá tato energetická linka má svůj vlastní potenciál, kterého můžeme dosáhnout, pokud ho v sobě skutečně objevíme. Teprve tehdy se můžeme napojit na svoji vnitřní sílu! Díky objevení těchto energií můžeme poznat hluboké příčiny svého chování a jednání. Porozumět vlastním, vnitřním procesům Objevit naše hluboká přesvědčení a vstoupit do nové úrovně poznání své osobnosti. Někdy stačí jen části, kterým jsme se nevěnovaly, přizvat do života. 

Multipotenciál ženské moudrosti - je tvořící se celostní metodika pro ženy, která kombinuje vybrané terapeutické směry z oblasti alternativní psychologie, hlubinné terapie a koučingu. Tvořena na základě nově vytvořené energetické typologie autorkou Lucií Vonchitzki.

Tato moudrost čerpá z archetypální moudrosti i jedinečného potenciálu osobnosti. 

Meditacemi tě provede Lucie Vonchitzki. Více o Lucii - ZDE

Rezervaci si můžeš udělat přes náš rezervační systém - TUDY


O MEDITACI OBECNĚ

Náš veškerý potenciál našeho úspěchu, spokojených vztahů, pocitu vnitřní spokojenosti je odvíjen od naší schopnosti propojit se se silou našeho skutečného já. Myslíme to JÁ, které nesoudí, nelpí, neprožívá pocity vlastní nesebehodnoty. Naše ego je hráč a velmi rádo si s námi hraje. Zamotává nás do kliček iluzí, nedostatku, strachu, neklidu až silné frustrace.  Spojit se s polem nekonečných možností, vnitřního klidu, tvořivosti a úžasu nad životem samotným je možné, když se naučíme ztišit naší mysl a vytvoříme v sobě prostor pro naslouchání svému skutečnému JÁ. 

Jednou z cest, jak začít, je učit se umění meditace. 

,,MEDITACE je způsob, jak obohatit svůj život o klid, přestat se stresovat,  nemít vrásky. A osvěžit svoji duši.”

Lucie Vonchitzki  

Meditace má až 143 benefitů! 

Meditace je jako zázračná pilulka pro dnešní životní styl. Podle vědeckého průzkumu vědce Bruce H. Liptona je 95% nemocí způsobeno stresem. 

Meditace: 

Nikdy jsem nezažila nic podobného.Tak hluboký proces očisty,vlastního přijetí a pochopení skrze srdce. Moje duše mi ukázala příběh mé podstaty.

zpětná vazba od klientky

Co je ale  šedá ZÓNA? 

Často si s ní nevíme rady. Znáte to? Sedíte na meditačním polštáři a ,,snažíte se” meditovat. Každou chvíli do toho ovšem skočí nějaká myšlenka. Mám se snažit nemyslet? Mám ji zahnat? Někam zastrčit?  Mám se soustředit na dech? Nebo si něco vizualizovat? Mají u toho zpívat andělé?  Po pár pokusech to vzdáme s tím že, meditace není pro nás.  Tím nejčastějším problémem ovšem je, že kombinujeme několik meditačních technik dohromady, takže to vypadá jako když pejsek s kočičkou vařili dort. S proniknutím do umění meditace, je to ale stejné jako s jakoukoliv jinou dovedností. Je tolik způsobů a možností, které můžeme praktikovat. A né každý způsob může být zrovna daný moment pro nás. 

Příklad:

Jako začátečník možná radši uvítáš vedené meditace.Pokud budeš chtít uvolnit stres dáš přednost dynamické meditaci, ale ve zklidnění a kultivaci mysli Tě  podpoří spíše vipassana. 

Co ti meditation nights přinesou? 

Každý speciální večer se zaměříme na ojedinělý způsob, jak skrze meditaci poznat více sám sebe. Naučíš se, co je podstatou dané techniky, aby si mohla svoji praxi rozvíjet u sebe doma.  Zorientuješ se v různých meditačních směrech a jejich ideálním praktikování. 

Pozvánka

Přijďte k  nám na nezapomenutelné meditační večery, které vás zcela pohltí a přenesou vás na cestu klidu, radosti a osobního růstu. Jsme tu pro vás, abychom společně prozkoumali magii meditace a jejího pozitivního vlivu na náš život. 

V tomto rychle se rozvíjejícím světě plném výzev a tlaků hledáme způsoby, jak si najít chvíle pro sebe a zklidnit mysl. Meditace je klíčem k uvolnění stresu, obnovení energie a posílení našeho vnímání vnitřní rovnováhy. Na každém z našich meditačních setkání se zaměříme na hluboké dýchání a meditační techniky, které vám pomohou uvolnit napětí a nalézt klid v duši. Budeme společně objevovat cestu k lepšímu soustředění, kreativitě a vyrovnávání se s každodenními výzvami.

Tato dobrodružství nás také přivedou k pochopení samých sebe a naší autentické podstaty. Společně se naučíme posilovat naše mezilidské vztahy a prohloubit propojení s okolním světem. Prostřednictvím různých druhů meditace se spojíme s našimi nitry a objevíme nové dimenze sebe samých. Těšte se na otevřenou a podporující atmosféru, kde se můžete naplno vyjádřit a objevovat krásu meditace s dalšími úžasnými ženami. Připojte se k nám na této úžasné cestě, která vás naplní inspirací, klidem a sebeobjevováním. Těšíme se na vás na našich meditačních večerech plných radosti, poznání a vzájemného sdílení!

Powered by Froala Editor

Kundalini Aktivace

Aktivuj svou Kundalini energii, která ti umožní propojit se s tvou esencí, uvolnit emoční bloky, aktivovat tvůj spirituální potenciál a navýšit tvé vědomí!

Více

Meditace: SO HUM

Zvu Vás na letní meditaci spojenou se soundhealingovou meditaci.

Více

KAP: Kundalini Activation Process

Aktivace nám pomáhá uvědomit si sebe sama a postupně se osvobodit od škodlivých návyků, myšlenek, vazeb, vzorců a břemen, které nám již neslouží.

Více