~1. narozeniny WHITE SAGE THERAPY studia~

v sobotu 4. listopadu od 10:00 - 18:00 hodin

Rok se s rokem sešel a White Sage Therapy slaví první narozeniny. Přijďte je s námi oslavit a vyzkoušet si naše lekce, dechové cvičení, poslechnout si přednášky, které jsme pro vás připravily. U toho všeho si můžete nakoupit v našem obchůdku a dát si na baru dobrou kávu. Zde je harmonogram dne:

SUN ROOM: 

10:00 - 10:30 - Ukázková lecke - Rhytm and flow jóga s Markétou Faustovou

Během této půl hodinky se náramně protáhneme a proplujeme tanečním pozdravem slunci. Zažijete esenci mých lekcí Rhytm and flow ve White Sage therapy. Budete odcházet příjemně rozvibrovaní a připravení na další ochutnávky.

10:45 - 11:15 - Spa pro duši s Markétou Faustovou

Uvolněte se, dosedněte do svojí duše  a prodýchejte se, prozpívejte se, uvolněte tělo tancem a propojme se se svojí esencí v jemnosti a autenticitě.

Lekci Jógy a Spa pro duši povede Markéta Faustová, lektroka White Sage Therapy

11:45 - 12:30 - Přednáška Cesta k Celostnímu Zdraví s Nicol Winterovou

Přednášku Vám připravila Mgr. Nicol Winterová – nutrigenomička, celostní terapeut

Cesta k Celostnímu Zdraví - Během tohoto inspirativního setkání budeme prozkoumávat holistický přístup ke zdraví, který zahrnuje výživu, adaptogeny, bylinky a funkční testy medicíny, s důrazem na prevenci. Získáte cenné rady o tom, jak posílit tělo a mysl a jak předcházet nemocem, abyste dosáhli celkové pohody. Naučím vás, jak přirozeně harmonizovat svoje tělo a mysl pomocí vhodné stravy a životního stylu. Přijďte se k nám připojit a objevte cestu k celostnímu zdraví, která vám může změnit život! 

16:30 - 17:00 - Ukázková lekce Barre 1 se Silvi Ravas 

17:15 - 17:45 - Ukázková lekce Barre 2 se Silvi Ravas 

Přijďte s vyzkoušet Barre, které kombinuje pilates, balet a kardio. Díky principům z pilates, posílíte hluboký stabilizační systém, baletními prvky se tělo protáhne a kardio zajistí spalování tuků. Novinka ve White Sage Therapy. 

Lekcí Barre cvičení ti představí Silvi Ravas, lektroka White Sage Therapy


MOON ROOM: 

14:30 - 15:00 - 1. ukázková lekce vědomého dechu "Cesta dechu" s Eliškou Ehrenbergerovou

15:15 - 15:45 - 2. ukázková lekce vědomého dechu "Cesta dechu" s Eliškou Ehrenbergerovou

Starosti necháváme za dveřmi. Vědomá regulace dechu je totiž nejrychlejší cesta jak ovlivnit naši fyziologii a dostat se ze stavu roztěkané mysli do blažené lehkosti bytí. Nechte se provést na Cestě dechu a získejte tak možnost přetransformovat svůj stav bytí. 

Metodu Tě provede Eliška Ehrenbergerová, certifikovaná instruktorka Wim Hof Metody a lektroka White Sage Therapy

16:00 - 16:45  - Přednáška - Léčivá síla rostlin Amazonie a medicíny Rapé se SARAVOU

Rapé je směs posvátného popele z rostlin síly rostoucích v Amazonii, původně používaná domorodými kmeny z Brazílie. Vůně a síla Rapé  pročišťuje naše emoce a psychiku, a tím dává průchod k léčbě na mnoha úrovních naši bytosti.

17:00 - 17:30  - Přednáška o vykuřovadlech s Dominikou B. Vodňansky, majitelkou studia White Sage Therapy  

Skrze čich a asociaci s vůněmi se můžeme vracet ve vzpomínkách, léčit, navodit si pocit posvátnosti a energeticky očisťovat sebe i fyzický prostor. O vykuřovadlech, které byly od pradávna nedílnou součástí nejen ceremonií, ale také každodenních rituálů s Dominikou Vodňanský, zakladatelkou White Sage Therapy 

Rezervace přes náš rezervační systém: ZDE

Powered by Froala Editor

Kundalini Aktivace

Aktivuj svou Kundalini energii, která ti umožní propojit se s tvou esencí, uvolnit emoční bloky, aktivovat tvůj spirituální potenciál a navýšit tvé vědomí!

Více

Meditace: SO HUM

Zvu Vás na letní meditaci spojenou se soundhealingovou meditaci.

Více

KAP: Kundalini Activation Process

Aktivace nám pomáhá uvědomit si sebe sama a postupně se osvobodit od škodlivých návyků, myšlenek, vazeb, vzorců a břemen, které nám již neslouží.

Více