~Oil Ritual & Evening Yoga~

Olejový rituál a večerní jóga s dárkem / Oil Ritual & Evening Yoga with gift se Sylvií Dundáćkovou Pondělí 12. prosince od 19:00 - 21:00

Přijďte si si užít předvánoční relaxační rituál při vyrábění tělového olejíčku s éterickými oleji zakončený večerním jógovým plynutím. 

se Na Oil Ritual s sebou nebude potřebovat vůbec nic. Připravíme pro vás tělový olej v bio kvalitě a z nejkvalitnějších esenciálních olejů. Vy si jen vyberete svou esenci a namícháte si ji. A odnesete si lahvičku s vaším olejíčkem na míru a vyráběného s láskou. Prostě radost!

Až budeme mít hotovo, přesuneme se k večernímu jógovému plynutí. Při pohybu sladěném s dechem budeme plynule a jemně vplouvat z jedné pozice do druhé a na závěr při relaxaci necháme připlout uvolnění a blahodárný vnitřní klid. 

Powered by Froala Editor

Kundalini Aktivace

Aktivuj svou Kundalini energii, která ti umožní propojit se s tvou esencí, uvolnit emoční bloky, aktivovat tvůj spirituální potenciál a navýšit tvé vědomí!

Více

Meditace: SO HUM

Zvu Vás na letní meditaci spojenou se soundhealingovou meditaci.

Více

KAP: Kundalini Activation Process

Aktivace nám pomáhá uvědomit si sebe sama a postupně se osvobodit od škodlivých návyků, myšlenek, vazeb, vzorců a břemen, které nám již neslouží.

Více