~Zdraví pánevního dna~

Rozhovor s Terezou Berounskou, zakladatelou značky Yoga Sexualis a lektorkou WST na téma pánevního dna.

JAK SE O PÁNEVNÍ DNO STARAT?

Oblast pánevního dna je z mého pohledu, jak pro muže, tak pro ženy velmi důležitou partií, která je mnohdy upozaďována a využívaná čistě k našemu potěšení. Často se staráme spíše o to, jak vypadá naše tvář, než zda by náhodou už nebylo vhodné té dlouhodobé bolesti v bedrech ulevit. Na vzhled našeho obličeje má mimochodem velký vliv právě stav našeho pánevního dna. A vzhledem k tomu, (jak už se na tom kolektivně více a více shodneme) že vše souvisí se vším je z mého úhlu pohledu třeba, starat se o pánevní dno celostně.

Tedy:

PROČ JE ZDRAVÉ PÁNEVNÍ DNO DŮLEŽITÉ?

Ženská pánev je spojena s naší vnitřní energií, vitalitou a ženstvím - zdravé pružné pánevní dno otevírá stavidla ženskosti, pohyblivosti, vitality, jemnosti, rozkoše a radosti. A pokud v tomto prožívání někdo důležitost nevidí, naprosto to respektuji.

JAK SE NA PÁNEVNÍ DNO ZAMĚŘUJE WS?

Co se mi na přístupu White Sage Therapy líbí je to, že dává v jednom tématu prostor k vyjádření mnoha lektorkám. Jako klient si tedy můžete z většího spektra názorů vybrat, co je právě teď po proudu s vámi. Jako například v tomto článku.

Tímto vám přeji příjemné čtení,

Tereza

Otevřená lekce Yoga Sexualis každé úterý od 5. září - rezervace ZDE

Kurz Yoga Sexualis každé úterý od 5. září - rezervace TUDY

Powered by Froala Editor

Kundalini Aktivace

Aktivuj svou Kundalini energii, která ti umožní propojit se s tvou esencí, uvolnit emoční bloky, aktivovat tvůj spirituální potenciál a navýšit tvé vědomí!

Více

Meditace: SO HUM

Zvu Vás na letní meditaci spojenou se soundhealingovou meditaci.

Více

KAP: Kundalini Activation Process

Aktivace nám pomáhá uvědomit si sebe sama a postupně se osvobodit od škodlivých návyků, myšlenek, vazeb, vzorců a břemen, které nám již neslouží.

Více