~Přednášky se značkou Yoga Sexualis®~

Esence Sexuality - 1. přednáška ve středu 10. května od 17:00 - 20:00 hodin v Sun roomu s Milanem Hořínkem a Terezou Berounskou


.... protože Healthy is Sexy..... 

Se značkou Yoga Sexualis. jsme si pro vás připravily 2, na sebe navazující přednášky spojené s tématy jako je sexualita a partnerská komunikace, nejen v sexualitě.

Vážíme si, že naše pozvání přijal Milan Hořínek, trauma terapeut, s bezmála 20ti letou praxí v oblasti emočních traumat a sexuality. Nenechte si ujít tuto jedinečnou příležitost dozvědět se více o sobě, skrze tak diskutované téma jakým sexualita bezesporu je. 

První přednáška na téma Esence Sexuality se usukteční ve středu 10. května od 17:00 - 20:00 v Sun roomu

Rezervace přes náš rezervační systém: U TOHOTO CHCI BÝT

ESENCE SEXUALITY

V oblasti Esence sexuality se dotkneme pojetí vědomé sexuality. Rozebereme rozdíly mezi vědomými a nevědomými přístupy k rolisexuality v lidském životě a budeme zjišťovat, jak moc velké rozdíly vytváří jednotlivé přístupy v našem potěšení či prožívání. Podíváme se na způsoby vztahování se k sobě na základě působení našich těžkých emočních zkušeností (traumat) a jejich vliv na partnerské svazky. Pokud dlouho setrváváme v zajetí emočních zátěží může se naše původní láska snadno proměnit v sebezničující nenávist. Vliv na naše vnímání sexuality má i kolektivní morálka a etika. V tomto závažném tématu se budeme věnovat vytvoření si vlastních morálních a etických pravidel, které nám usnadní pohyb na poli sexuálního vztahování.

Další navazující přednáška se budou konat:

V pondělí 19. června opět od 17:00 - 20:00 hodin v Sun roomu na téma Partnerská komunikace, nejen v sexualitě 

Rezevace na tuto přednášku opět přes náš rezervační systém: PŘIJDU ZNOVU

Přednáškou vás provedou Tereza Berounská a Milan Hořínek. Více informací o jejich aktivitách naleznete na webu www.uzivejte.si

Těšíme se na vás a máme radost z podobných projektů u nás ve studiu.

Powered by Froala Editor

Kundalini Aktivace

Aktivuj svou Kundalini energii, která ti umožní propojit se s tvou esencí, uvolnit emoční bloky, aktivovat tvůj spirituální potenciál a navýšit tvé vědomí!

Více

Meditace: SO HUM

Zvu Vás na letní meditaci spojenou se soundhealingovou meditaci.

Více

KAP: Kundalini Activation Process

Aktivace nám pomáhá uvědomit si sebe sama a postupně se osvobodit od škodlivých návyků, myšlenek, vazeb, vzorců a břemen, které nám již neslouží.

Více