~Přednášky se značkou Yoga Sexualis®~

PŘEDNÁŠKA - Partnerská komunikace nejen v sexualitě v ponděli 19. června od 17:00 - 20:00 hodin v Sun roomu s Milanem Hořínkem a Terezou Berounskou

Zvládání základních komunikačních dovednosti by mělo být samozřejmou podmínkou, pokud se chceme pouštět do komunikace s někým jiným. Potřebujeme převzít odpovědnost za své nastavení sexuality. Nikdo z okolí to za nás neudělá. A pokud mu to dovolíme, můžeme se rozloučit s poznáváním a naplňováním svých vztahových a sexuálních tužeb a potřeb.

Komunikace o sexualitě je velmi specifická. Někdy jsme sotva vybaveni pro komunikování vztahů, kde nejsou přítomny emoce. Což pak, když přítomny jsou. Naštěstí však existují pravidla komunikace, která se dají poměrně snadno naučit. Pak už jen vypustíme z mluvy toxická slova, naučíme se jasně a přesně definovat své záměry a vybranými slovními obraty dosáhnout toho, co po svém partnerovi chceme.Jednoduché, ne?

Přednáškou vás provedou Tereza Berounská a Milan Hořínek. Více informací o jejich aktivitách naleznete na webu: https://www.uzivejte.si

Rezevace na tuto přednášku opět přes náš rezervační systém: PŘIJDU 

Těšíme se na vás a máme radost z podobných projektů u nás ve studiu.

Powered by Froala Editor

Kundalini Aktivace

Aktivuj svou Kundalini energii, která ti umožní propojit se s tvou esencí, uvolnit emoční bloky, aktivovat tvůj spirituální potenciál a navýšit tvé vědomí!

Více

Meditace: SO HUM

Zvu Vás na letní meditaci spojenou se soundhealingovou meditaci.

Více

KAP: Kundalini Activation Process

Aktivace nám pomáhá uvědomit si sebe sama a postupně se osvobodit od škodlivých návyků, myšlenek, vazeb, vzorců a břemen, které nám již neslouží.

Více