~Probuzení Lůna a Breathwork~

se Susy Nana v úterý 12. prosince od 18:30 - 21:00 hodin v Moon roomu.

Na tomto prožitkovém workshopu poznáš krásnou fúzi dvou silných medicín. Práci s Lůnem a breathwork.

Ženy v rámci společného času budou vedeny ke spojení se svým Lůnem, hlubokému nasloucháním tomuto prostoru a možností komunikace s ním skrze metodu "Shaminic Womb healing". Tato technika přináší možnost podívat se na energetický stav svého Lůna, zjistit, co potřebuje a vyživit jej svou přítomností a pozorností.

Následovat bude vedená breathwork journey (alchymická dechová technika) , která podpoří nejen celý prožitek, ale také spojení s tělem, intuicí, vnitřním Vesmírem a ženským aspektem v nás. Závěr bude věnován integraci a to buď ve formě sdílení v kruhu nebo kolektivním utišení.

Workshop proběhne pod vedením zkušené mezinárodní průvodkyně a facilitátorky Susy Nana.

Těším se na tebe, 

Susy

Rezervovat se můžeš zde: ZDE


BIO: SUSY NANA 

Czech republic / Portugal

Je certifikovaná breathwork facilitátorka, mentorka mezinárodní školy Alchemy of breath a průvodkyně vědomé práce s Lůnem. Jako breathwork facilitátorka sdílí techniku vědomého dechu jako nástroje pro vnitřní transformaci, emoční uvolnění a sebepoznání.

 Jako průvodkyně práce s Lůnem se Susy zaměřuje nejen na hlubinné techniky práce s tímto energetickým centrem, ale také na edukaci a vedení žen, které touží po návázání či prohloubení vztahu se sebou a svým Lůnem. Susy Nana svou práci sdílí jak online, tak na svých workshopech a retreatech v různých zemích Evropy a to zejména v Česku a Portugalsku, které se nedávno stalo jejím druhým domovem.

Susy Nana , Průvodkyně žen alchymií Lůna

Více o Susy: ZDE

Powered by Froala Editor

Kundalini Aktivace

Aktivuj svou Kundalini energii, která ti umožní propojit se s tvou esencí, uvolnit emoční bloky, aktivovat tvůj spirituální potenciál a navýšit tvé vědomí!

Více

Meditace: SO HUM

Zvu Vás na letní meditaci spojenou se soundhealingovou meditaci.

Více

KAP: Kundalini Activation Process

Aktivace nám pomáhá uvědomit si sebe sama a postupně se osvobodit od škodlivých návyků, myšlenek, vazeb, vzorců a břemen, které nám již neslouží.

Více