~ Sound healing ~

Koncept zvukové terapie je založen na myšlence, že každá část našeho těla vytváří vibraci, která určitým způsobem rezonuje.

Léčení zvukem, které je také známé jako zvuková terapie, se praktikuje již od starověku. Koncept zvukové terapie je založen na myšlence, že každá část našeho těla vytváří vibraci, která určitým způsobem rezonuje. Jinými slovy, vibrační léčení je založeno na myšlence, že vše ve vesmíru – včetně našich těl – je ve stavu vibrací.

Když tělo není v rovnováze, může to vést k nemocem. To znamená, že nemoc je způsobena blokádou, která zastaví daný orgán, aby vibroval na své zdravé frekvenci. Léčba zvukem funguje tak, že vysílá zvukové vlny do celého těla, což přináší harmonii prostřednictvím oscilací a rezonance. To pomáhá obnovit rovnováhu našeho těla, což nám zase pomáhá léčit.

V průběhu zvukové terapie, se často používají tibetské mísy, krystalové mísy, gongy, zvonečky. Hra na tyto nástroje spolu s podporujícími prostředky jako například aromaterapie, může mít významný příznivý účinek na uzdravení mysli a těla, zvláště v kombinaci s pozitivními afirmacemi v podobě manter a zpěvů.


Powered by Froala Editor

Kundalini Aktivace

Aktivuj svou Kundalini energii, která ti umožní propojit se s tvou esencí, uvolnit emoční bloky, aktivovat tvůj spirituální potenciál a navýšit tvé vědomí!

Více

Meditace: SO HUM

Zvu Vás na letní meditaci spojenou se soundhealingovou meditaci.

Více

KAP: Kundalini Activation Process

Aktivace nám pomáhá uvědomit si sebe sama a postupně se osvobodit od škodlivých návyků, myšlenek, vazeb, vzorců a břemen, které nám již neslouží.

Více