~Spa pro maminky - Zrození~

Spa pro Maminky - Zrození s Leknou Gajdoštíkovou a Markétou Faustovou v sobotu 18.února od 09:30 - 13:30 hodin a v sobotu 24. dubna od 09:30 - 13:30 hodin

 PŘEDSTAVTE SI…

Vcházíte (ty a miminko) do útulných jemně provoněných prostor posvátnou šalvějí a jemnou vůní pryskyřice. Kolem vás jsou maminky s miminky na rukou, šátku nebo kojící. Společně usedáte kolem oltáře věnovanému požehnání mateřstvím, laskáme naše smysly krásou, vůní, sladkostí, teplem, vřelostí a možná i společným sdílením.

Zpěv, tanec, společná jógová praxe i smích uvolní naší mysl i tělo při obřadním přivítání našeho nového JÁ jako MAMINKY a té úžasné malé dušičky - vašeho MIMINKA, kterým vás provedeme s tou největší přirozeností a laskavostí.

V přirozeném toku se dozvídáte o osvědčených technikách v péči o maminku a miminko, tak aby vám bylo dobře. V uvolnění a pocitu sounáležitosti si ani nevšímáte, jak čas plyne. Nechce se vám odejít, jak lehce a krásně se cítíte…

Během sobotního dopoledne v magickém prostoru White Sage Therapy si dopřejete:

~ Plného hýčkání se, naladění na sebe a své miminko, praktik k prohloubení společného pouta vás přivítáme v nové životní roli i miminko do tohoto světa.

 ~Skrze pohybové prožitky vám představíme fungování a potřeby miminka tak, abyste mu dokázala nabízet podpůrné prostředí k vývoji.

~ Představíme vám účinné techniky pro klidné a láskyplné proplouvání mateřstvím.

~ Pocit souznění a naladění se na léčivou sílu mateřského kruhu

Rezervace přes rezervační systém BabYoga: https://babyoga.cz/workshopy/spa-pro-maminky

Powered by Froala Editor

Kundalini Aktivace

Aktivuj svou Kundalini energii, která ti umožní propojit se s tvou esencí, uvolnit emoční bloky, aktivovat tvůj spirituální potenciál a navýšit tvé vědomí!

Více

Meditace: SO HUM

Zvu Vás na letní meditaci spojenou se soundhealingovou meditaci.

Více

KAP: Kundalini Activation Process

Aktivace nám pomáhá uvědomit si sebe sama a postupně se osvobodit od škodlivých návyků, myšlenek, vazeb, vzorců a břemen, které nám již neslouží.

Více