~TRE Trauama and Stress release exercise - KURZ~

3 setkání s Adélou Pavlun v soboty 18.listopadu, 2. prosince a 9. prosince od 09:00 - 10:30 hodin.

TRE - Trauma and stress release exercise, česky trauma a stres uvolňující cvičení je série jednoduchých cviků, díky kterým můžeme ze svalů uvolnit hluboká svalová stažení, stres a napětí. 

Energie, která stáhne svaly při stresové či traumatické situaci v nich může být uzamčená i desítky let. Tělo si totiž pamatuje vše. Máme přitom přirozenou schopnost toto napětí uvolnit, pokud si to dovolíme. Pomocí jednoduchých cviků vás naučím, jak aktivovat mechanismus uvolnění, který se může projevovat samovolným třesem, vibrací či kýváním.

Na kurzu se naučíme cvicky tak, jak je nadesignoval americký terapeut Dr. David Barcelli. Na každém setkání cviky zopakujeme a půjdeme do procsu trošku hlouběji. Na závěr se pobavíme o tom, jak metodu bezpečně praktivat doma.

JAK TRE PROBÍHÁ?

1) Úvod - seznámíme se s metodou TRE, s tím, jak funguje a jak bude celá lekce probíhat

2) Cviky ve stoje - efektu finálního uvolňování dosáhneme aktivací skrze fyzické cviky, které nejsou nijak náročné. V případě potřeby navrhnu alternativu cviku.

3) Cvik v leže a následné uvolňování - z posledního cviku plynule přejdeme do uvolňování pomocí samovolných pohybů těla v leže. Ukážu vám, jak proces kdykoliv zastavit a jednoduše znovu nastartovat.

4) Ustálení vnitřního prostoru a integrace

5) Závěr - otázky a sdílení 

Cena celého kurzu 1100,- (celkem 3 setkání) - 18.11., 2.12. a 9.12. vždy v sobotu od 09:00 - 10:30 hodin

Cena za jedno setkání 500 ,- (3 setkání)

Kapacita je omezena, proto je nutné vyplnit přihlášku, která zároveň slouží jako vstupní formulář. Vaše místo bude rezerovováno poté, co obdržíte potvrzení na e-mail.

Dotazy a doplňující informace prosím na email adelapavlun@gmail.com

Instagramový účet: @undoendo_adelapavlun

Powered by Froala Editor

Kundalini Aktivace

Aktivuj svou Kundalini energii, která ti umožní propojit se s tvou esencí, uvolnit emoční bloky, aktivovat tvůj spirituální potenciál a navýšit tvé vědomí!

Více

Meditace: SO HUM

Zvu Vás na letní meditaci spojenou se soundhealingovou meditaci.

Více

KAP: Kundalini Activation Process

Aktivace nám pomáhá uvědomit si sebe sama a postupně se osvobodit od škodlivých návyků, myšlenek, vazeb, vzorců a břemen, které nám již neslouží.

Více