Unleash Breathwork & Ženský Embodiment

Odemkni svůj ženský potenciál, intuici, autenticitu & celistvost. Cesta k dream life, je návrat k SOBĚ.

Dech je jako postupné svlékání kůže, která nám neslouží, bloků, traumatu, emocí a myšlenek, které omezují náš potenciál a autenticitu.

Tělo je totiž databanka všech myšlenek, návyků a událostí, které jsme kdy zažili, a uchovává všechny myšlenky, emoce a traumata s tím spojená.

Chceš nabít novou energii, získat vhledy do toho, co řešíš, udělat sobě a tělu ten největší akt sebelásky? Pak se přidej na tento jedinečný workshop.

A potom, kdo bude chtít, skočíme i na dobré jídlo, protože jestli mi věříš, jídlo je jazyk lásky a požitek.

-----------------------------------

Natalie je certifikovaná Breathwork Coach, Mindset Coach, Manifestation Coach, Feminine Embodiment practitioner a jedna z vás, která se kdysi neměla ráda, omezovala se a týrala své tělo a duši.

Spojení s tělem a ženskostí prostřednictvím jiného pohybu a Breathworku mě dostalo zpět z hlavy do těla, poskytlo mi odpovědi na to, co jsem potřebovala, intuici, nápady, vize a uvolnilo nezpracovaná traumata a emoce.

Breathwork je jako čištění. Čistí bloky a omezení a tím ukazuje znovu potenciál, naši sami sebe, přináší nám zpět naše barvy, radost a požitek do života prostřednictvím podvědomé práce.

V životě nedostaneme vždy to, co chceme, ale odraz našeho vnitřního stavu nervového systému, energie a vnitřního horního limitu. Co takhle zvýšit standardy, posílit se uvnitř a posunout se dál?

Vzpomeň si, kdo sakra jsi, nechej jít to, co má jít, a zase se cítit KURVA dobře, posíleně, uvolněně, propojeně a opečovaně.

KDY: 19.5. 10-12:00

KDE: White Sage Therapy, Divadelní 24

Co s sebou: lahev, pohodlné oblečení, otevřené srdce a mysl. A udělej si čas na sebe, pokud budeš chtít se přidat (není v ceně, ale možnost a bonding)

REZERVUJTE SI SVÉ MÍSTO ZDE

Powered by Froala Editor

Kundalini Aktivace

Aktivuj svou Kundalini energii, která ti umožní propojit se s tvou esencí, uvolnit emoční bloky, aktivovat tvůj spirituální potenciál a navýšit tvé vědomí!

Více

Meditace: SO HUM

Zvu Vás na letní meditaci spojenou se soundhealingovou meditaci.

Více

KAP: Kundalini Activation Process

Aktivace nám pomáhá uvědomit si sebe sama a postupně se osvobodit od škodlivých návyků, myšlenek, vazeb, vzorců a břemen, které nám již neslouží.

Více