~Vánoční Kakao a rapé ceremonie~

s Dominikou B. Vodňanský a Matějem Richterem ve středu 13. prosince v Sun roomu od 18:00 - 22:00 hodin

Milí, 

spolu s Matějem vás provázíme medicínami pralesa kakaem a rapé s velkou láskou a pokorou. Společný čas plný hudby, zpěvu, vůní a chutí je pro nás magickým a léčivým. V tento přicházející adventní čas, jsme se rozhodli pojmout společný večer ještě s větší posvátností brzkého zimního slunovratu a přizvat do našeho kruhu další hudebníky. Těšit se tak můžete v ponoru do hlubin své duše také na koncert, který rozvibruje každou buňku těla.

Dozvíme se také do jaké časti pohanského kola roku se přesouváme a jaké tradice se pojí se zimním slunovratem. 

Ve společném kruhu také jako vždy prožijeme léčivou sílu těchto dvou medicín KAKAA A RAPÉ, spolu s přednáškou o prastaré tradici jejich užívání původním indiánskými obyvateli.

,, Mnoho těch, kteří dnes pracují s rostlinou medicínou kakaa, uslyšeli její volání. Jedním z těchto důvodů proč rostlinné medicíny volají tolik lidí, je to, že je čas žít život vědoměji a v plném potenciálu. Když je kakao uctivě konzumováno se záměrem sebetransformace, funguje jako jedinečná alchymie. Může silně otevírat srdce, spojovat nás s naší intuicí, přírodním a neviditelným světem. Může nám ukázat cestu vpřed, když se cítíme uvíznutí, pomoci nám rozpoznat a uvolnit blokády, vzorce a omezení zakopané hluboko v podvědomí. Kakao může také probudit mocnou tvůrčí energii. Nakonec nás kakao učí o kosmické rovnováze a o tom, jak začít žít více v souladu se zákony vesmíru ,,

Co si vzít sebou: 

Šátek na oči

Láhev s vodou

Osobní předmět

Pohodlné oblečení světlých barev 

Ceremoniální kruh započneme v 18h. Proto pokud to bude jen trošku možné, prosíme o příchod alespoň 10-15 minut předem, aby jste si vybrali své oblíbené místo a mohli se v poklidu naladit na začátek společného večera.

Dominika a Matěj

Rezervovat se na tuto ceremonii lze  přes rezervační systém White Sage Therapy: ZDE

Powered by Froala Editor

Kundalini Aktivace

Aktivuj svou Kundalini energii, která ti umožní propojit se s tvou esencí, uvolnit emoční bloky, aktivovat tvůj spirituální potenciál a navýšit tvé vědomí!

Více

Meditace: SO HUM

Zvu Vás na letní meditaci spojenou se soundhealingovou meditaci.

Více

KAP: Kundalini Activation Process

Aktivace nám pomáhá uvědomit si sebe sama a postupně se osvobodit od škodlivých návyků, myšlenek, vazeb, vzorců a břemen, které nám již neslouží.

Více