~Wim Hofova metoda láskyplně v ženském kruhu~

Wim Hofova metoda láskyplně v ženském kruhu s Eliškou Ehrenbergerovou Neděle 15. ledna a Sobota 4. února, 2023 vždy od 14:00 - 18:00 hodin

Nezpochybnitelných benefitů otužování, vědomého dýchání a práce s myslí je mnoho, což jsou tři základní stavební kameny metody. Ne vždy se však klade důraz na to, že k nám ženám by se mělo přistupovat s ohledem na naši specifickou fyziologii. Máme odlišné hormonální cykly. Jsme tedy lehce jiný druh, než naši milování muži a naše těla ocení, když k nim přistupujeme s větší jemností a následujeme vlastní intuici namísto egem vytvořený cíl. Tohle vše během kurzu zohledňuji. Zároveň ráda vytvářím sesterské prostředí plné podpory a přijetí bez hodnocení. Tohle vše a ucelené informace s prostorem na otázky najdeš v průběhu tohoto kurzu, který tě naučí jak metodu bezpečně praktikovat a žít tak zdravější, spokojenější a silnější život.  Pokud chceme žít na 100%, zdraví nám musí sloužit.

Více informací najdeš na mých stránkách www.eliskaehr.cz

Program:

14:00 - 18:00 sdílení záměru, co nás na kurz dovedlo / úvod do metody / prohloubení znalostí ohledně dýchání / nácvik správného dýchání / vedené dýchání / pauza / prohloubení znalostí ohledně otužování / dobrovolná koupel ve vaně s ledem / sdílení na závěr 

Powered by Froala Editor

Kundalini Aktivace

Aktivuj svou Kundalini energii, která ti umožní propojit se s tvou esencí, uvolnit emoční bloky, aktivovat tvůj spirituální potenciál a navýšit tvé vědomí!

Více

Meditace: SO HUM

Zvu Vás na letní meditaci spojenou se soundhealingovou meditaci.

Více

KAP: Kundalini Activation Process

Aktivace nám pomáhá uvědomit si sebe sama a postupně se osvobodit od škodlivých návyků, myšlenek, vazeb, vzorců a břemen, které nám již neslouží.

Více