~Workshop - Vize pro rok 2024 a cesta k nim~

s Kristýnou Farkašovou v neděli 28. ledna, 2024 od 09:00 do 17:00 v Sun roomu

Chcete, aby se váš život v průběhu příštího roku trvale změnil k lepšímu? Chcete si najít lepší práci, víc cestovat, získat nové přátele, pustit se do podnikání, anebo prostě začít pravidelně cvičit a meditovat, jak jste vždycky chtěli?

Zveme vás na unikátní workshop, který kombinuje duchovní praktiky s vědecky podloženými metodami brain based koučinku a nastartuje tak váš mozek k cestě za splněním vašich snů. Každý si procesem projde sám za podpory kolektivní energie a tvoření.

Zaměříme se na tři vize, kterých byste v příštím roce chtěli dosáhnout, vytvoříme si vision board a připravíme strategii, jak svých vizí dospět. Na workshop si přineste obrázky, časopisy, noviny, fotky, které můžete použít pro tvorbu vision boardu a pohodlné oblečení. O zbytek se postará Kristýna a White Sage Therapy studio. 

Harmonogram: 

9:00 - 12:30      první část workshopu 

12:30 - 13:30    pauza na oběd

13:30 - 17.00    druhá část workshopu 

V ceně workshopu:

celodenní workshop (kromě oběda), materiály pro tvorbu vision boardu, oleje a kadidla pro stimulaci práce a ponoření se do sebe, lehké mlsání a voda.

Rezervace skrze rezervační systém White Sage Therapy: TUDY

Více o Kristýně Farkšové ZDE 


Powered by Froala Editor

Kundalini Aktivace

Aktivuj svou Kundalini energii, která ti umožní propojit se s tvou esencí, uvolnit emoční bloky, aktivovat tvůj spirituální potenciál a navýšit tvé vědomí!

Více

Meditace: SO HUM

Zvu Vás na letní meditaci spojenou se soundhealingovou meditaci.

Více

KAP: Kundalini Activation Process

Aktivace nám pomáhá uvědomit si sebe sama a postupně se osvobodit od škodlivých návyků, myšlenek, vazeb, vzorců a břemen, které nám již neslouží.

Více