Joga, kakao & léčivá dechová cesta

S Eliškou Ehrnbergerovou a Maykou Dolejš

Zajímá vás wellbeing a rádi se inspirujete zkušeností ostatních?

Chcete zažít seberozvoj v úzkém přátelském kruhu pod vedením zkušených průvodců?


Zveme vás na sérii seberozvojových setkání do prostorů v srdci Prahy, kde se v jeden večer potkáte s jógou, medicínou kakaa a jedním speciálním hostem ve workshopu nebo prožitkové přednášce vždy na jiné téma z oblasti zdraví a well-being.


Přijďte objevit současné metody pro práci s tělem, myslí a duší. Zažijete a osvojíte si techniky, které Vám přinesou více lehkosti i rovnováhy v každodenním bytí a inspirují Vás k hledání nových cest.


Hostem dubnového setkání je Eliška Ehrenbergerová, well-being koučka, terapeutka a certifiková instruktorka metody Wim Hof.


Co vás čeká?

– Jemná hatha/tantra jóga s Maykou Dolejš

Uvolnění těla a mysle, podpora proudění energie a prohloubení schopnosti vnímat sebe sama


– Rituál s ceremoniálním kakaem

Kakao přináší unikátní chutě a léčivou sílu duchovních tradicí domorodých kultur. Vyživí tělo a rozjasní mysl. Léčivý elixír, který otevírá naše srdce, propojuje s přírodou a vnáší do každodenního života posvátnost. Společné pití kakaa se záměrem umocňuje prožitky.


– Léčivá dechová cesta s Eliškou

Dech se děje. Můžeme do něj však vložit vědomost a vydat se na cestu. Na cestu do vlastního podvědomí. Na cestu k sobě. Slyšet vlastní intuici víc než dřív. Cítit. Konečně plně cítit to, co jsme možná potlačili. V dechu je život a já Ti s každým nádechem dodám důvěru v něj. Důvěru v Tebe a Tvoji jedinečnou životní cestu.   

Léčivý aspekt naší cesty dechu je příležitost transformace. Příležitost puštění výčitek, obav a sebe limitujících přesvědčení.

Pokud jsou finance pro Tebe překážkou, přihlaš se do Objevse Family.

Více info: https://www.objevse.cz/family/

Kontakt:

mayka@objevse.cz

Těšíme se na Tebe!

Powered by Froala Editor

Kundalini Aktivace

Aktivuj svou Kundalini energii, která ti umožní propojit se s tvou esencí, uvolnit emoční bloky, aktivovat tvůj spirituální potenciál a navýšit tvé vědomí!

Více

Meditace: SO HUM

Zvu Vás na letní meditaci spojenou se soundhealingovou meditaci.

Více

KAP: Kundalini Activation Process

Aktivace nám pomáhá uvědomit si sebe sama a postupně se osvobodit od škodlivých návyků, myšlenek, vazeb, vzorců a břemen, které nám již neslouží.

Více