Kakao a Rapé ceremonie s Dominikou Vodňanský a Matějem Richterem

Propojení Dominiky, Matěje a medicín z amazonského pralesa je zážitek který tě zanechá naplněným ještě dlouhý čas

Milí,


Zajímalo vás někdy, zda existuje cesta, jak dosáhnout plného potenciálu a prohloubit své vnímání?


Pokud ano, pak je pro vás Kakao a Rapé Ceremonie ve White Sage Therapy ideální příležitostí. Toto setkání není vyhrazeno pouze pro vyvolené, ale pro každého, kdo touží po této zkušenosti.


 Ve společném kruhu prožijeme léčivou sílu těchto dvou medicín, spolu s přednáškou o prastaré tradici jejich užívání původními indiánskými obyvateli, doprovodem živou hudbou a povídáním si o pohanském kole roku.


Společně prožijeme čas plný hudby, zpěvu, vůní a chutí, který se stane pro nás magickým a léčivým. Připravte se na ponor do hlubin své duše a na živou hudbu, která rozvibruje každou buňku těla.


Budeme zkoumat různé aspekty pohanského kola roku a tradice spojené s obdobím mezi jarní rovnodenností a letním slunovratem.


Mnoho těch, kteří dnes pracují s rostlinou medicínou kakaa, uslyšelo její volání. Jedním z těchto důvodů proč rostlinné medicíny volají tolik lidí, je to, že je čas žít život vědoměji a v plném potenciálu. Kakao, když je uctivě konzumováno se záměrem sebetransformace, funguje jako jedinečná alchymie, otevírající srdce, propojující nás s intuicí a přírodním světem.


Může nám ukázat cestu vpřed, když se cítíme uvíznutí, pomoci nám rozpoznat a uvolnit blokády, vzorce a omezení zakopané hluboko v podvědomí.


Kakao může také probudit mocnou tvůrčí energii. Nakonec nás kakao učí o kosmické rovnováze a o tom, jak začít žít více v souladu se zákony vesmíru.


Co si vzít sebou: Šátek na oči, Láhev s vodou, Osobní předmět, Pohodlné oblečení světlých barev.


Ceremoniální kruh započneme v 19h. Proto pokud to bude jen trošku možné, prosíme o příchod alespoň 10-15 minut předem, abyste si vybrali své oblíbené místo a mohli se v poklidu naladit na začátek společného večera.


Těšíme se na setkání s vámi! S láskou, Dominika & Matěj


Rezervovat se na tuto ceremonii lze přes rezervační systém White Sage Therapy: ZDE

Powered by Froala Editor

Kundalini Aktivace

Aktivuj svou Kundalini energii, která ti umožní propojit se s tvou esencí, uvolnit emoční bloky, aktivovat tvůj spirituální potenciál a navýšit tvé vědomí!

Více

Meditace: SO HUM

Zvu Vás na letní meditaci spojenou se soundhealingovou meditaci.

Více

KAP: Kundalini Activation Process

Aktivace nám pomáhá uvědomit si sebe sama a postupně se osvobodit od škodlivých návyků, myšlenek, vazeb, vzorců a břemen, které nám již neslouží.

Více