SPA PRO DUŠI

O DOTEKU s Markétou Faustovou a Andreou Terra

SPA PRO DUŠI 

O DOTEKU s Markétou Faustovou a Andreou Terra

Termín - čtvrtek 22.5. - 20:00-22:00


Potřebujete pečující, léčivý dotek? Rádi chodíte na masáže a rádi i dotek dáváte? Nebo máte naopak s dotekem problém? Chybí vám v partnerském vztahu? Přidejte se na prožitkový večer, který se vás DOTKNE. Přijďte sami nebo klidně ve dvojici.

Budete se po něm cítit opečovaně. Připravíme vám také výborný detoxifikační čaj a vonné olejíčky. 

Dotekovým večerem provedou dotekové labužnice Markéta Faustová spolu se specialistkou na dotek Andreou Terra. 

Vhodné pro ženy i muže. 


Markéta Faustová je milovnicí doteku. Skrze jógovou cestu a asistence v jógových pozicích se během studií dostala i k masážím. Ačkoli masírovala všechny v rodině už jako malá holčička, později se zabývala studiem doteku a absolvovala několik masérských kurzů. Jedním z nich byl i kurz pro dotekové labužníky s Andreou Terra, kterou si tentokrát zve jako milého hosta. Markéta se také věnuje individuálním dotekovým terapiím pro ženy.Andrea Terra získávala zkušenosti během svého života v cizích zemích v jihovýchodní Asii. Studovala základy Panchakarmy, Yogy, Meditace a Ayurvédskou masáž v Indii a na Srí Lance a thajské masáže v Thajsku. Dnes se převážně věnuje terapeutickým masážím, jejich výuce a výuce jógy. Jejím cílem je odstranění stresu, napětí a naučených vzorců v chování u klientů, kteří se na ní obrátí a jejich návrat k přirozenosti, hravosti a zejména pochopení osobní svobody a uchopení odpovědností za svůj život do vlastních rukou.


REZERVACE ZDEhttps://whitesagetherapy.isportsystem.cz/?op=activity3302&lang=cz

Powered by Froala Editor

Kundalini Aktivace

Aktivuj svou Kundalini energii, která ti umožní propojit se s tvou esencí, uvolnit emoční bloky, aktivovat tvůj spirituální potenciál a navýšit tvé vědomí!

Více

Meditace: SO HUM

Zvu Vás na letní meditaci spojenou se soundhealingovou meditaci.

Více

KAP: Kundalini Activation Process

Aktivace nám pomáhá uvědomit si sebe sama a postupně se osvobodit od škodlivých návyků, myšlenek, vazeb, vzorců a břemen, které nám již neslouží.

Více