Prémiová Holistická Jóga -Jarní Probuzení

Oživení Duše a Těla

Jaro přichází s poselstvím nových začátků a oživení. Jak lépe uvítat tento čarokrásný čas roku, než účastí na naši výjimečné Prémiové Holistické Józe pro Jarní Probuzení? Co se týče data, tato lekce se koná při Novoluní, které je známé svou silnou energií pro manifestaci nových začátků. Novoluní otevírá bránu k zasazení semínek vašich přání a snů, poskytuje ideální příležitost pro hlubokou introspekci a nastavení záměrů pro nadcházející období. Připojte se k nám v této magické době, abyste mohli využít tuto mocnou energii pro vaše osobní oživení a růst.

Na co se můžete těšit:

Omlazující Jang jóga: Probuďte své tělo s dynamickou praxí, která nejen posílí hluboké svaly středu těla pro ploché bříško a zdravé pánevní dno, ale také zvýší vaši celkovou vitalitu.

Detoxifikační Jin Jóga: Zaměříme se na očistu a obnovu vašich vnitřních orgánů prostřednictvím klidných a meditativních pozic, které prohloubí vaše dýchání a detoxikaci.

Hluboce relaxační meditace a pránájáma: Ponoříte se do praxe, která vás zavede do stavu hlubokého klidu a relaxace.

Léčivá aromaterapie a harmonizující soundhealing: Užijte si terapeutické účinky esenciálních olejů a zvukového léčení, které harmonizují tělo i mysl.

Speciální rozloučení: Na závěr se s vámi rozloučíme nápojem a dárkem, abychom ocenili váš čas a energii, kterou jste s námi sdíleli.


Speciální bonus: Celý náš program bude probíhat pod léčivými infračervenými světly, které:

Detoxikují vaše tělo i mysl.

Zvýší vaši pružnost a prozáří vaši pleť.

Uvolní těžké kovy a prohřejí vaše tělo zevnitř

Dárek pro vás: Každý účastník obdrží malý ručně vyrobený dárek související s holistickým zdravím a jarní obnovou.


Připojte se k nám na této cestě k oživení, kde spojíme tělo, mysl a ducha v harmonický celek. Těšíme se na vás na našem jarním probuzení!


Datum: 10.3.2024

Místo: White Sage Therapy, Divadelní 24, Praha 1

Zarezervuj si místo již nyní: https://my.decklinks.com/white-sage-therapy/shared/7k8QVhQZPAyB

Více o lektorce Alari: https://linktr.ee/alari_berisha 


Nenechte si ujít tuto jedinečnou příležitost k osobní transformaci a obnově. Vaše duše i tělo vám poděkují. Těšíme se na setkání s vámi!

Contact: +420 737 423 736 | @alari_berisha | alari.freetomove@gmail.com

----------------------------------------------------------------------------------------

Měj se krásně!

Powered by Froala Editor

Kundalini Aktivace

Aktivuj svou Kundalini energii, která ti umožní propojit se s tvou esencí, uvolnit emoční bloky, aktivovat tvůj spirituální potenciál a navýšit tvé vědomí!

Více

Meditace: SO HUM

Zvu Vás na letní meditaci spojenou se soundhealingovou meditaci.

Více

KAP: Kundalini Activation Process

Aktivace nám pomáhá uvědomit si sebe sama a postupně se osvobodit od škodlivých návyků, myšlenek, vazeb, vzorců a břemen, které nám již neslouží.

Více