~Kurz a otevřené lekce od značky Yoga Sexualis® - Jak moc cítíš, tak moc žiješ~

Kurz a otevřené lekce od značky Yoga Sexualis® by Tereza Berounská od 5. září ve White Sage Therapy.

Yoga Sexualis® - JÓGOVÉ UČENÍ ZAMĚŘENÉ NA ROZVOJ VLASTNÍ INTIMITY.

Pojetí vlastní intimity je jednou z nejdůležitějších věcí, které lidé řeší. Já osobně intimitu považuji za základní lidskou potřebu, nezbytnou pro duševní zdraví, pohodu a psychosociální fungování. Nicméně, aby mohla být naplněna skutečná intimita, tedy vzájemná smysluplná interakce mezi blízkými osobami, je zřejmé že je potřeba si nejdříve zamést před svým prahem.

Poznat vlastní intimitu.

Kurz Yoga Sexualis je určen ženám, které vesvých životech chtějí provést změnu. Aby mohly prohloubit své pojetí intimity, rozšířit prožitky při milování a tím rozvinout jak vztah sama k sobě, tak i vztah partnerský. V průběhu jednotlivých setkání budou témata probírána tak, aby co nejvíce korespondovala s příběhy, které přinesou účastnice do skupiny.

Náplň:

-způsob dýchání a jeho vliv na pánevní dno

-schopnost cíleně izolovaně stáhnout svaly pánevního dna - ideomotorická cvičení

- uvolnění pánve skrze hlas

- aktivační masáže

- využití yoni vajíčka či venušiných kuliček

- vliv emočních zátěží na sexualitu

KURZ proběhne od 5. září do 31. října, každé úterý od 16:45 - 18:45 hodin v Moon roomu a obsahuje 8 setkání po 2 hodinách. (kurz se nekoná 17.10.)  Setkání na sebe volně navazují a napomáhají nám rozšiřovat obzory co se pojetí vlastní sexuality týče. 

Rezervace na www.yogasexualis.cz

OTEVŘENÉ LEKCE pravidelně každé úterý od 19:00 - 20:00 hodin v Moon roomu 

Výhodou otevřených lekcí Yoga Sexualis je, že jsou určené jak ženám, které chtějí s objevováním vlastní intimity začít, tak i jako místo pro setkávání a praxi absolventkám kurzu Yoga Sexualis. Pokud se tedy chystáte na Yogu Sexualis poprvé, věřte, že vás strhne příjemná inspirativní atmosféra již zkušených žen v této oblasti, díky které se budete moci rychleji posouvat ve vlastním seberozvoji.

Rezervace přes rezervační systém White Sage TherapyPowered by Froala Editor

Kundalini Aktivace

Aktivuj svou Kundalini energii, která ti umožní propojit se s tvou esencí, uvolnit emoční bloky, aktivovat tvůj spirituální potenciál a navýšit tvé vědomí!

Více

Meditace: SO HUM

Zvu Vás na letní meditaci spojenou se soundhealingovou meditaci.

Více

KAP: Kundalini Activation Process

Aktivace nám pomáhá uvědomit si sebe sama a postupně se osvobodit od škodlivých návyků, myšlenek, vazeb, vzorců a břemen, které nám již neslouží.

Více