~Ženský kruh - Cykličnost jako součást života~

Ženský kruh - Cykličnost jako součást života Sobota 24. června 2023 od 14 - 17:00 hodin v Moon roomu

Objev sílu cykličnosti

Milá ženo,

srdečně Tě zvu do mého ženského kruhu, kde se budeme společně ponořovat do krásy cykličnosti a objevovat její sílu, jako nedílnou součást našeho života. Chci Tě pozvat na cestu, která nám umožní propojit se s našimi vnitřními cykly. Oslavovat a respektovat tyto přirozené změny.

V našem uspěchaném světě je snadné zapomenout na to, že i my samy jsme součástí přírodního cyklu. Naše tělo, mysl a emocionální stav se neustále vyvíjí a mění, stejně jako se mění roční období. Každý měsíc, každý týden a dokonce každý den procházíme různými fázemi - od růstu a plodnosti po odpočinek a obnovu.

V ženském kruhu se budeme setkávat a sdílet naše zkušenosti s cykličností, ať už je to fyziologická cykličnost naší menstruace, fáze života, vztahy nebo kreativita. Budeme se učit, jak tuto cykličnost přijmout a využít jako zdroj síly a moudrosti.

Každé setkání bude posvátným prostorem, kde se budeme navzájem poslouchat a podporovat. Budeme se učit, jak se naladit na vnitřní rytmy našeho těla a naslouchat naší intuici. Prozkoumáme nástroje a techniky, které nám pomohou žít více v souladu se svou přirozenou cykličností.

Budeme se povzbuzovat, abychom si připomněly, že neexistuje správný nebo špatný způsob, jak procházet cykly. Každá z nás má svůj vlastní jedinečný rytmus a důležité je respektovat a oslavovat tyto rozdíly. Společně budeme vytvářet prostředí, kde se cítíme bezpečně a podporované, abychom mohly otevřeně sdílet své zkušenosti a pocity.

S láskou, Elí

Rezervace na: cestaluny@gmail.com, www.cestaluny.cz nebo na IG: @cestaluny_

Powered by Froala Editor

Kundalini Aktivace

Aktivuj svou Kundalini energii, která ti umožní propojit se s tvou esencí, uvolnit emoční bloky, aktivovat tvůj spirituální potenciál a navýšit tvé vědomí!

Více

Meditace: SO HUM

Zvu Vás na letní meditaci spojenou se soundhealingovou meditaci.

Více

KAP: Kundalini Activation Process

Aktivace nám pomáhá uvědomit si sebe sama a postupně se osvobodit od škodlivých návyků, myšlenek, vazeb, vzorců a břemen, které nám již neslouží.

Více